Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

The search index is currently processing. Activity stream results may not be complete.

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatniej godziny
 2. Chłopaki, parę postów wyżej napisałem tylko i wyłącznie moje zdanie na ten temat Jeżeli większościowo uznacie inaczej, to spoko. Może dograne elementy lepiej wpłyną na zapełnienie serwera, więc nie traktujcie mojego zdania jako jakiejś wyroczni. Dla mnie klasyka jest najlepsza, ale inne zdania, szczególnie gdy będą w większości mogą okazać się trafniejsze. Decyzja co dograć i w jakiej ilości należy do Opiekunów. Mi jedynie chodzi, aby nie robić przerostu formy nad treścią.
 3. Dziś
 4. @VARIACIK Nitowi chodziło jednak o to, że na klasycznych starych surfach nie było dźwięków typu "monster kill" itp. itd. Co do traili to strasznie obciążyły by one nasz serwer, więc to raczej też odpada. Ale za to pomysł na modele VIP jest jak najbardziej spoko. Po pierwsze nie obciążają serwera tak jak te w/w pluginy. Po drugie Zawsze to jakieś urozmaicenie jednak by było bo mamy sporo graczy a wielu pyta się dlaczego poruszamy się po standardach skoro tyle ciekawych rzeczy przez te 13 lat do CS`a powstało
 5. Yesterday
 6. Też mi się strasznie podobają traile nawet już pisałem o tym no ale niestety.... Ale skoro @Nito mówi że najlepiej klasycznie, to dźwięki jak najbardziej się nadają, są przecież stare jak cs 1.6 Budzi radość kiedy dobrze Ci idzie i aż wszyscy o tym słyszą, jestem za!
 7. ja tez na tak +ogar +czasem spokojny +opiekun
 8. TAK - ogarniety - kulturalny
 9. Jestem na tak!
 10. Proponuje dodac nowe mapy bo tymi co są na serwerze to juz sie rzygać chce. Więc znalazlem pare fajnych map: Deathrun_absolute -http://gamebanana.com/maps/142406 Deathrun_Bytum2 -http://gamebanana.com/maps/174777 Deathrun_rizzy_x -http://gamebanana.com/maps/191014 Deathrun_unreal -http://gamebanana.com/maps/157294 Deathrun_green_x -http://gamebanana.com/maps/188503 Deathrun_dust2011 -http://gamebanana.com/maps/155407 Deathrun_coldwinter -http://gamebanana.com/maps/172117 deathrun_skyzzar_f -http://gamebanana.com/maps/192246 deathrun_kings_never_die -http://gamebanana.com/maps/187215 deathrun_oa_easy -http://gamebanana.com/maps/186458 deathrun_5ingle -http://gamebanana.com/maps/185818 deathrun_cheatau -http://gamebanana.com/maps/183838 Proponuje dodać również takie coś , że mapa która jest grana może być w głosowaniu za np. 10 innych map . Bo jak na razie to zdarza się tak ze mapa występuje co 5 mape i po prostu sie nudzi.
 11. Oto widget do wpłacania:
 12. Jestem na Tak -mily -amx -staż -bardzo dobrze ogarnia role na jaką sie pakuje -mikro
 13. Oczywiście że na Tak Mikro amx staż ogarniety człowieczek jak narazie Aktywny zobaczymy co wyjdzie w Praniu
 14. Admina miałeś już i opiekuna też. Pograłeś tydzień max dwa i potem znikałeś bez śladu. Jeśli znowu złapałeś chwilową zajawkę to odpuść, a jak rzeczywiście zamierzasz grać na poważnie, to oby nie tylko w środku nocy by rekordy nabijać, bo nie od tego jest admin Co do adminowania samego w sobie zarzutów nie było, więc jak nie jest to słomiany zapał, to na spokojnie do przyjęcia.
 15. Jestem na tak +amx +wiek +aktywny +przyjacielski +dobrze dogaduje się z Administracją
 16. Oczywiście , że na TAK + Wiek + Mikrofon + Ogarnięty , miał Opiekuna
 17. Ilość piosenek w paczce: 10 Format: mp3 Rodzaj: HIP-HOP Link do downloadu: http://viid.me/qdmOub <- odczekaj 5 sekund po czym ściągnij paczkę RoundSound by Steven [011] Czas trwania: 8-16 Lista utworów: 1. Bob One - Idę w to prod. soSpecial 2. Borixon - Jeśli zdrówko nam pozwoli feat. ZetHa 3. Dwa Sławy - Estrogen (prod. No Echoes) 4. KęKę - Miraż prod. PLN.Beatz 5. Kleszcz DiNO ft. Rahim - Między piekłem a niebem 6. Major - wjeżdżam na rejon Prod. L.E.N Beats 7. O.S.T.R. - Spowiedź feat. Sacha Vee - prod. Killing Skills 8. Paluch - Gdybys kiedyś prod. Maiky Beatz 9. Rahim - Ślepcy (MaxFloXmas) prod. EljotSounds 10. ZBUKU ft. Czeski Green Sylwia Dynek - List do Boga Link do ściągnięcia utworów podany jest jako skracacz linków. Myślę, że nikt nie będzie miał z tym problemu. Potrzebujesz unikalnej muzyki na swój serwer? Napisz na mój numer GG: 6643542
 18. Również na tak, ogarnięty, odpowiedni zawodnik na admina
 19. Jestem na Tak: +Amx +Wiek +Duża aktywność na serwerze +Mikro +Ogarnięty
 20. Nick podczas gry: Many Wiek: W tym roku kończę 18 Staż na serwerze: Ponad rok Ilość przegranych godzin na serwerze (link do GT): http://www.gametracker.com/player/Many/193.33.177.21:27030/ Jeszcze do poprawki Czy posiadasz admina na innym serwerze?: Nie Czy byłeś karany/a?: Raczej nie, nie przypominam sobie Czy posiadasz CS 1.6 na STEAM?: Tak Twój adres IP: Zmienny Dlaczego właśnie Ty: Posiadam w miarę duże doświadczenie i jestem bardzo często na serwerze. Nawet gdyby mnie nie było jestem zawsze na steamie, jak nie na kompie to tel. Nick Steam/SteamID: http://steamcommunity.com/id/RhysWebb/ Staż w CS 1.6: z 6 lat będzie Znajomość amx (1/10): 6 Czy posiadasz sprawny mikrofon: Owszem Będziesz grał min 2h dziennie (zgodnie z pkt10): Tak Będziesz odwiedział forum MINIMUM 1 raz dziennie: Tak
 21. Jestem na tak +Amx +Wiek +Dogaduje się z adminami +Pomocny
 22. Ostatni tydzień
 23. Aktualizacja. Stan na 21.01.2017r.
 1. Pokaż więcej aktywności

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.