Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

The search index is currently processing. Activity stream results may not be complete.

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Yesterday
 2. Patola na deathrunie

  Sorki ale nie pamiętam już. Następnym razem od razu napiszę nick i czym se zawinił
 3. Surf

  Boooże, chłopie, gdzie Ty napisałeś ten temat... Admini są wtedy kiedy mogą. Rekrutacja jest ON, jeżeli spełniasz kryteria poniżej to zapraszam z podaniem. http://deagle.pl/index.php?/topic/1279-regulamin-podania-o-admina/ Temat przenoszę ze Strefy SourceMod do Pytań i Propozycji dot. Serwera Surf.
 4. Surf

  Chciałbym aby na serwerze Surf ... Było więcej adminów ponieważ zauważyłem coraz więcej cheaterów .
 5. Patola na deathrunie

  Podaj nicki graczy, którzy obrażali innych i nadużywali mikro, to zwrócimy na nich uwagę
 6. Patola na deathrunie

  Witam wszystkich! Dawno mnie tu nie było ale ostatnio chciałem pograć se na deathrunie i to co tam się odwalało to jest masakra. Mam na myśli przede wszystkim dzieci mówiące na mikro i wyzywanie. Chciał bym prosić administracje o lepsze pilnowanie porządku!
 7. Ostatni tydzień
 8. Pokaraj.com

  Ogólne informacje: Nazwa serwera: Pokaraj.com [Only DD2] IP Serwera: 80.72.41.211:27185 Platforma: Steam/NonSteam Sloty: 32 FastDL: Tak Forum: Pokaraj.com Ogólne informacje: Nazwa serwera: Pokaraj.com [War3FT] IP Serwera: 80.72.33.230:27065 Platforma: Steam/NonSteam MOD: War3 Frozen THrone Sloty: 16 FastDL: Tak Forum: Pokaraj.com Ogólne informacje: Nazwa serwera: Pokaraj.com [MiX 5vs5] IP Serwera: 193.33.177.117:27105 Platforma: Steam Sloty: 11 FastDL: Tak Forum: Pokaraj.com Ogólne informacje: Nazwa serwera: Pokaraj.com [TS3] IP Serwera: 178.33.168.233:10113 Sloty: 35 Forum: Pokaraj.com OFERUJEMY: Ogarniętą Administrację, Aktywnych Adminów, Obustronność, Doświadczoną Administrację, Miłą Atmosferę. ZAPRASZAMY!!!
 9. Informacyjnie - ADMIN na Serwerze DeathRun jest DARMOWY. Do tego osoba, której podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie dostaje VIP'a oraz wybraną przez siebie premke na serwerze jako dodatek do funkcji Admina. Zachęcamy do składania podań.
 10. Informacyjnie - ADMIN na Serwerze Surf jest DARMOWY. Do tego osoba, której podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie dostaje VIP'a na serwerze jako dodatek do funkcji Admina. Zachęcamy do składania podań.
 11. Informacyjnie - ADMIN na Serwerze BF2 jest DARMOWY. Do tego osoba, której podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie dostaje VIP'a na serwerze jako dodatek do funkcji Admina. Zachęcamy do składania podań.
 12. [PRZYJĘTY] Podanie surf -__-

  Po odbytej rozmowie na TSie, przyjmujemy do Ekipy na okres próbny. Powodzenia
 13. Rekord mapy na surfie zaś się zbugował, wgrajcie jakieś inne statystyki :P
 14. [WYJAŚNIONE] Pytanko - surf reset rekordu mapy

  Machnięte. Bawta się miśki
 15. ZeroSkilla.eu

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Witam. ZeroSkilla to sieć powstała w 2017 roku, a dokładniej 14 lipca. Tworzymy to wszystko z myślą o graczach. Staramy się zapewnić naszym użytkownikom jak najlepsze warunku na forum, jak i na serwerach. Właściciel: Aduś & Marioo Head Admin: DaV Technik Forum: rGRAFIKA Junior Admin: WtF?! ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- #1 [OnlyDD2][Rangi][Skiny][VIP] IP: 193.33.177.117:27085 Sloty: 15 Steam/NonSteam: NonSteam ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- #2 [Aim/Awp][VIP] IP: 193.33.177.200:27110 Sloty: 12 Steam/NonSteam: NonSteam ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- #3 [GunGame][DeathMatch] IP: 137.74.1.44:27017 Sloty: 10 Steam/NonSteam: NonSteam ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- #4 [4Fun] IP: 137.74.1.45:27015 Sloty: 12 Steam/NonSteam: NonSteam ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- #5 [CodMod][501] IP: 137.74.1.45:27017 Sloty: 20 Steam/NonSteam: NonSteam ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- TeamSpeak3 IP: 145.239.85.211 Sloty: 32 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --> Niskie pingi, --> Pomocną administracje, --> Miłą atmosferę na forum i serwerach, --> Estetyczne forum. Po dołączeniu z serwerem: --> AmxBans lub SourceBans, --> Rangi dla właścicieli i opiekunów serwera, --> Dział dla serwera + możliwość moderacji tego działu, --> Pomoc techniczną, --> Miejsce w tabeli serwerów, --> Dodanie serwera do http://zeroskilla.eu/wymiana/----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Dodaj swój banner całkowicie za darmo! Darmowa reklama Twojej sieci, sprawdź już teraz! http://zeroskilla.eu/wymiana/ -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 16. Damian machniesz ten reset? Bo przydałby się, a ja jestem za granicą i ciężko mi to zrobić. A rekord Szajby wisi już tam w luj czasu...
 17. Propka surf

  Moją propozycją jest wgranie jakieś innej blokady, która uniemożliwi zabijanie w mario/gr Bo dziś przez przypadek odruchowo strzeliłem w gr i zabiłem [Dostałem upomnienie od waszego [email protected]] Proszę byście to naprawili też nie raz mnie ktoś w mario zabija, jakoś nie płaczę, bo do mario znam wiele wybić no ale są tacy gracze, dla których jest święte tam dolecieć
 18. [ZBANOWANY][Surf][Skarga] Clutchowskyy

  Zbanowany, dzięki za zgłoszenie.
 19. Wcześniej
 20. [ZBANOWANY][Surf][Skarga] Clutchowskyy

  A dany osobnik dalej lata i haxuje na surfie :/
 21. [WYJAŚNIONE] Pytanko - surf reset rekordu mapy

  To krzesełko dalej tam jest, tylko jest niewidoczne, ale jak opiekun serwera zachce, to możemy machnąć reset prędkości.
 22. Za co mam bana ???

  Do tej pory brak podanego IP. Temat zamykam.
 23. Witam otóż jak wiemy na surfie rekordzistą mapy jest Shajbuss, który prędkość zbugował krzesełkiem w mario, którego teraz tam nie ma, czy jest możliwość zresetowania rekordu mapy? Ponieważ tego się już nie da przebić... Mój najwyższy rekord na tym serwie 11 k i nie wyobrażam sobie surfować z prędkością 91 k... Nie ma szans by osiągnąć taką prędkość normalnym sposobem, widziałem nawet zapaleńców z SH, ale im też coś nie wyszło
 24. [ODRZUCONE] Mexico

  Zaniedbane podanie przez administrację DR'a, jak i przez samą osobę składającą. Z tego względu zwracam się do @Młoda. ♥ oraz @Hraesvelgr o rzetelniejsze przeglądanie tematów. Podanie zamykam. Misiek, moja obecność w tabeli opiekuna DR to przeoczenie, podczas rozmowy o mojej rezygnacji dogadałem się z Tigerem na ten temat /H
 25. staty

  Temat przeminął w wiatrem bez jakiegokolwiek odzewu. Zamykam.
 26. [PRZYJĘTY] Podanie surf -__-

  Również jestem na TAK. Widać, że ogarniasz i że jesteś osobą, która potrafi pisać tak, że trafia do ludzi. Taki też powinien być Admin. Tworzenie komunikatów trafiających do większości jest sprawą bardzo pożądaną. Myślę, że można dać Ci szansę, tym bardziej, że spełniasz pozostałe warunki. Napisz mi na PW kiedy możesz wbić na naszego TS'a, żeby pogadać i żebym mógł Ci przekazać info odnośnie zakresu uprawnień. W międzyczasie czekamy na wypowiedzi innych.
 1. Pokaż więcej aktywności

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.