Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Domciu

Head Admin Tech.
 • Ilość dodanej zawartości

  1173
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  2

Domciu last won the day on Styczeń 5

Domciu had the most liked content!

O Domciu

 • Urodziny Czerwiec 27

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wrocław

Ostatnie wizyty

3928 wyświetleń profilu
 1. Co z tym fragmovie? Robi się czy stanęło w miejscu? Trochę czasu już minęło. Prosimy o odzew
 2. 1/8 finału REWANŻE (07.03-08.03, 14.03-15.03) 1)Napoli - Real Madryt 2)Arsenal - Bayern 3)Barcelona - PSG 4)Borussia D. - Benfica 5)Leicester - Sevilla 6)Juventus - Porto 7)Atl. Madryt - Bayer Leverkusen 8)Monaco - Man. City
 3. Podsumowanie 1/8 finału Ranking typerów 1/8 finału: @Mazur 5 pkt @Quebonafide 5 pkt @kamilos380 4 pkt
 4. Jeśli o mnie chodzi to więcej czasu znajdę dopiero w czwartek i wtedy na spokojnie mógłbym Wam pomóc z tym pluginem.
 5. Społeczność poinformowana. Życzymy pełnego wora pomysłów związanych z rozwijaniem serwera. Powodzenia!
 6. Z tymi RS'ami to bym się poważnie zastanowił. Nie chodzi mi tutaj o to, że są kijowe, bo akurat tego nie mogę im zarzucić. Trafiają w mój gust muzyczny, ale są powycinane w tragiczny sposób. Urywają się w najmniej odpowiednim momencie.
 7. Zamykam by nie przeciągać sprawy z oczywistych powodów. Konto pod podanie + pisane "na kolanie".
 8. Dziękujemy za czujność. Wkrótce zmienimy adnotację.
 9. Nie rozumiem po co dalej prowadzona jest ta dyskusja? Na głównej stronie forum jest wyraźnie napisane w "Serwer List", że reset odbędzie się 01.03. Taka sama informacja widnieje już na serwerze i jest non stop wyświetlana w czacie i w HUD. Don't panic tylko pogódźcie się z tym, że wcześniej czy później do takiego resetu musiałoby dojść. Temat zamykam, jeżeli opiekun będzie chciał coś dodać to otworzy i dopisze
 10. Wszystko Ci napisałem na PW
 11. Na PW podesłałem swoje demko
 12. Proponuje również na głównej stronie dopisać @Hraesvelgr'a i Ciebie jako opiekunów do czasu, kiedy nie znajdziemy odpowiedniej osoby/osób.
 13. 1/8 finału (14.02-15.02 21.02-22.02) 1)PSG - Barcelona 2)Benfica - Borussia D. 3)Real Madryt - Napoli 4)Bayern - Arsenal 5)Bayer Leverkusen - Atl. Madryt 6)Manchester City - Monaco 7)Sevilla - Leicester 8)Porto - Juventus
 14. Ranking Typerów: @kamilos380 69 pkt @Mazur 65 pkt @zag 18 pkt @Zagrajmer 8 pkt @Annia 6 pkt @Quebonafide 5 pkt Aktualizacja z dniem 23.02.2017r.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.