Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Domciu

Administrator Techniczny
 • Ilość dodanej zawartości

  1251
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  7

Zawartość dodana przez Domciu

 1. Za co mam bana ???

  Do tej pory brak podanego IP. Temat zamykam.
 2. [ODRZUCONE] Mexico

  Zaniedbane podanie przez administrację DR'a, jak i przez samą osobę składającą. Z tego względu zwracam się do @Młoda. ♥ oraz @Hraesvelgr o rzetelniejsze przeglądanie tematów. Podanie zamykam. Misiek, moja obecność w tabeli opiekuna DR to przeoczenie, podczas rozmowy o mojej rezygnacji dogadałem się z Tigerem na ten temat /H
 3. staty

  Temat przeminął w wiatrem bez jakiegokolwiek odzewu. Zamykam.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.