Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Domciu

Head Admin Tech.
 • Ilość dodanej zawartości

  1112
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  3

Zawartość dodana przez Domciu

 1. W takim razie przepraszam, zmylił mnie wpis BF2.
 2. Odznaki na serwerze resetują się po 2 tygodniach nieobecności na serwerze
 3. Dziękujemy za zgłoszenie. Ban dodany.
 4. Konto pod podanie, brak STEAM, na dodatek nie znamy Cię na forum. Nie raczyłeś nawet napisac powitania. Podanie zamykam, gdyż jego los jest przesądzony.
 5. Kolego pisałeś podanie w sobotę. Oto dowód: http://deagle.pl/index.php?/topic/28328-odrzucone-podanie-cytrus/ Myślałeś, że przeskoczysz ten okres "kwarantanny" ? Nie jesteśmy tacy głupi. Podanie zamykam z oczywistych względów.
 6. Mam nadzieję, że żaden z opiekunów serwera nie będzie mi miał za złe jeśli zamknę podanie, bo im wcześniej tym chyba lepiej by zapobiec niepotrzebnym postom, jeśli z góry wiadomo, że podanie leci do kosza. PS. Taka moja rada. W sumie piszę ją do każdego, kto zachowuję się w taki sposób jak ty. Pograj trochę dłużej na serwerze niż to nędzne 8 godzin oraz daj się poznać ludziom na forum. Daj wyrobić o sobie zdanie, oby pozytywne i tego Ci życzę. ZAMYKAM.
 7. 04.01.2017r. -Aktualizacja
 8. Podanie rozpatrzone pozytywnie. Nieporozumienie z powodu awarii forum

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.