Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

kamilos380

Opiekun Serwera CS 1.6
 • Ilość dodanej zawartości

  624
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez kamilos380

 1. Uuuj :/ Głowa do góry Ciasztek !
 2. Aż tak źle ? :/
 3. Jak tam życie mija ?
 4. Życie...jest nowelą...
 5. Ja pykam od czasu do czasu z kolegami, ale gramy na Tureckim serwerze bo EUNE to...chyba nie muszę się wypowiadać
 6. Smuteł żal i ból
 7. A za drobną oplatą może szefowa by się pofatygowała ? ^^
 8. Dostarczysz ją osobiście ?
 9. Kiedy nagroda dojdzie ?
 10. Czyli byłem na dobrym tropie
 11. @Cookie <3 czy ten komentarz oznacza ukrytą miłość ?
 12. @Wodz_tega_pala dlatego jest ten temat Napisałem go, żeby poznać wasze zdanie na temat serwera i by wysłuchać waszych propozycji.
 13. W związku z słabą aktywnością graczy na serwerze postanowiliśmy zmienić mapcycle na 3 mapki. Będą to DD2, Inferno oraz Nuke. Jest to nasza propozycja, ale myśleliśmy również nad zmianą moda (Only DD2/FFA/DeathMatch) i parę innych. Dlatego ten temat kierujemy do wszystkich adminów, graczy, użytkowników, abyście wyrazili swoje swoje zdanie co o tym sądzicie a jeśli macie jakieś propozycje napiszcie je, rozważymy każdą z nich .
 14. co wy takie groźne
 15. a kuku ^^

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.