Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

kamilos380

Premium
 • Ilość dodanej zawartości

  673
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  2

Zawartość dodana przez kamilos380

 1. no to czekamy do grudnia
 2. Aż szkoda, że jutro już zakończenie sezonu bo walka Stocha z Kraftem jest mega zacięta, Kamil ma już niestety małe szanse na Kryształową Kulę, ale i tak 7 zwycięstw Kamila i 2 Maćka, zdominowane podium podczas Turnieju Czterech Skoczni, złoto w drużynie na MŚ, zwycięstwo w klasyfikacji Pucharu Narodów i wiele innych czyni ten sezon znakomitym i tu wielkie słowa uznania dla Stefana Horngachera, który w krótkim czasie podniósł tę drużynę na wysoki sportowy poziom i wyciągnął nas z niepokojącego kryzysu który trwał dwa lata. Czapki z głów za to co zrobili w tym sezonie
 3. Czasem fajnie jest wrócić do starych czasów
 4. od 0:00 od 0:49 od 0:43 od 0:09 od 1:28 od 0:42 od 0:56
 5. 1) Borussia D. - Monaco 1 ( 2:1 68' Auba) 2) Juventus - Barcelona 2 ( 1:3 38' Neymar) 3) Atl. Madryt - Leicester 1 ( 1:0 75' Griezmann) 4) Bayern - Real Madryt X ( 2:2 67' Lewandowski)
 6. Bez dowodów nie powinieneś banować :/
 7. 1)Napoli - Real Madryt X (2:2) 2)Arsenal - Bayern 2 (1:2) 3)Barcelona - PSG 1 (2:0) - to i tak będzie za mało do awansu :( 4)Borussia D. - Benfica 1 (2:1) 5)Leicester - Sevilla 2 (0:2) 6)Juventus - Porto 1 (1:0) 7)Atl. Madryt - Bayer Leverkusen 1 (3:1) 8)Monaco - Man. City X (2:2)
 8. na duże TAK ! aktywny, ogarnięty, kulturalny, wiek, mikro.
 9. jestem na TAK, widząc po tym co napisał Tiger nie byłem do końca przekonany, ale jednak każdy zasługuję na drugą szansę . Zgadzam się z @Nito, czyli przyznaniem admina testowego na 3 tygodnie.
 10. Nie ukrywaj się widać Cię ! ^^
 11. ZAPRASZAMY wszystkich użytkowników forum jak i graczy na wspólną grę na serwerze, która nie ma na celu czegoś konkretnego, chodzi tu po prostu o przyjemne spędzenie czasu poprzez granie (mam nadzieję) w dużym gronie osób. Taka wspólna rozgrywka dobrze wpłynie na nowych graczy, ponieważ zauważą, że serwer jest GRYWALNY w zawsze pozytywnej atmosferze, co być może skusi ich do pozostania z nami na dłużej. Obecność wszystkich adminów OBOWIĄZKOWA !!! oczywiście w miarę możliwości bo wiemy, że nie każdy może chociażby przez pracę, dlatego też wyznaczyliśmy dwa terminy: 18 GRUDNIA ( niedziela ) godzina 17:00 oraz 21 GRUDNIA ( środa ) godzina 18:00 Każdy będzie mile widziany, jeśli możecie pozapraszajcie również znajomych
 12. na TAK, wszystkie powody już chyba zostały wypisane wyżej
 13. Siemanko, wracam na forum i serwer po dość długiej przerwie spowodowanej kursami zawodowymi, będąc na kursach nie miałem dostępu do komputera i nie zbyt rewelacyjny internet, więc nie do końca byłem poinformowany co się dzieje na serwerze jak i na forum, ale ustaliłem z @WeeDowa, że po moim powrocie wykupimy we dwoję reklamę. Po powrocie dostałem bardzo miłą informację, że znalazły się osoby, które postanowiły nas wesprzeć finansowo przy kupnie reklamy. Tym osobom z całego serca dziękuję, serdeczne wam "Bóg zapłać". Więc skoro pojawi się reklama to i pojawią się nowi ludzie i tutaj jest wielka prośba do wszystkich, w szczególności adminów, aby podkręcili swoja aktywność na serwerze i w miarę możliwości pozapraszali znajomych Ja sam na pewno zwiększę swoją aktywność, aby nadrobić ten długi okres nieobecności. Pozdrawiam

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.