Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

AKADEMIA ZDROWIA

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O AKADEMIA ZDROWIA

 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

286 wyświetleń profilu
 1. na serwerze jest do licencji zdzisek ale to jest 130 hp usuniecie nieobecnosci co daje strate all po okolo 2 tygodniach
 2. hycel brat by mi wbijal co 5 dni na nick albo wedowa bo gadalem z nia wiec nic bym nie stracil po przerwie postnej napewno bym miał wszystkie odznaki i fragi co mam teraz wiec jestem na NIE!
 3. Jestem na nie 5282 fragów i 18 odznak (wczoraj 115hp) to trzeba sie ograc kupe czasu a w dodatku od 1 marca mam przerwe postna conajmniej do Świąt Wielkanocnych.Jak nie będzie resetu to oczywiście wrócę a jak będzie to będę miał dylemat czy grać tutaj czy np na innym bf2 .Już kilka resetów tutaj zostałem z wami a czy po resecie wrócę to się okaże też od frekwencji graczy(jak by miał już byc ten reset to proponuje wycofac usuwanie odznak za nieobecność 2 tygodni i zmniejszyc odznaki z 48 do 24 odznak bo ciezko wbic wszystkie lub 36 odznak)-ostatecznie zawsze będę na NIE.Ankieta powinna zostać wprowadzona do glosowania na tak i nie.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.