Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

recycy7

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O recycy7

 • Urodziny 04.04.1996

Contact Methods

 • Website URL
  http://puste.info/cennik_kartridzy.htm

Profile Information

 • Skąd:
  Katowice
 • Zainteresowania
  Jak pomóc ochraniać nasze środowisko naturalne i czerpać korzyści materialne na tym? otóż jest parę metod, jedną z nich jest zbiórka pustych pojemników z drukarek a następnie sprzedaż w odpowiednich miejscach takich jak ten: http://www.puste.info . Powinno się ochraniać środowisko naturalne, albowiem co roku nasza ziemia zarzucana jest odpadami. Masa z tych odpadów można jednak ponownie wykorzystać, jednakże brak świadomości jest powodem, że trafiają one na śmietniku. Obecna technika pozwala na recykling prawie wszystkich odpadów, czy to guma, makulatura, miedź, aluminium, materiały eksploatacyjne z drukarek, to przecież wartościowe surowce, które da się po raz kolejny wykorzystać. Jeśli nasza pomoc może do tego zostać nagrodzona to dlaczego nie dołożyć naszego malutkiego jednakże jak istotnego wkładu?
recycy7 nie ma żadnej aktywności do wyświetlenia

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.