Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Benny.

Zasłużony Deaglowiec
 • Ilość dodanej zawartości

  561
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Benny.

 • Ranga
  Global Elite! ♥
 • Urodziny Październik 9

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  KATOwice

Ostatnie wizyty

6014 wyświetleń profilu
 1. Regulamin podania o Admina na serwerze [DEATHRUN] §1. Musisz mieć przynajmniej 15 lat. §2. Nie Musisz posiadać CS na STEAM! §3. Wykazuj dużą aktywność na serwerze, jak i na forum. §4. Umiejętność podstawowych komend admina + dodatków typu nagrywanie demek etc.. §5. Musisz mieć przegrane minimum 25h na serwerze. §6. Nie możesz posiadać ostrzeżeń na forum. §7. Musisz posiadać konto na forum minimum 2 tygodnie i 20 postów. §8. Nie możesz posiadać admina na innej innej serwerowni. §9. Trzeba posiadać sprawny mikrofon, na co nakładany jest nacisk. §10. Zobowiązuję się do aktywnego grania na serwerze, minimalnie dwie godziny dziennie jeśli będę dostępny. §11. Odwiedzaj forum MINIMUM 1 raz dziennie . Admin jest nie tylko na forum ale i na serwerze. Opiekuna serwera może odstąpić od dowolnego punktu w wymaganiach na admina. (Tiger_pl) KOD:

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.