Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Nito

Moderator
 • Ilość dodanej zawartości

  799
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  2

Nito last won the day on Styczeń 13

Nito had the most liked content!

10 obserwujących

O Nito

 • Ranga
  Surfer z Deagle.pl
 • Urodziny 20.01.1989

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa
 • Zainteresowania
  motoryzacja, lotnictwo, militaria

Contact Methods

 • STEAM_
  0:0:173991359

Ostatnie wizyty

1722 wyświetleń profilu
 1. Chłopaki, parę postów wyżej napisałem tylko i wyłącznie moje zdanie na ten temat Jeżeli większościowo uznacie inaczej, to spoko. Może dograne elementy lepiej wpłyną na zapełnienie serwera, więc nie traktujcie mojego zdania jako jakiejś wyroczni. Dla mnie klasyka jest najlepsza, ale inne zdania, szczególnie gdy będą w większości mogą okazać się trafniejsze. Decyzja co dograć i w jakiej ilości należy do Opiekunów. Mi jedynie chodzi, aby nie robić przerostu formy nad treścią.
 2. Jestem na Tak. + kojarzę Cię z gry, bo często grasz + wiek + steam + mikro + masz jakąś taką bekową pozytywną energie (sam chciał bana, żeby odejść od kompa) ____________________ - poczytaj regulamin, żeby nie było żadnej karalności, bo na poziomie admina to niedopuszczalne - AMXX - do podszkolenia (ale o to się nie martwię, bo jest bardzo prosty i możesz liczyć na rady i podszkolenie przez innych adminów lub mnie jak będziesz chciał.) TAK.
 3. Możemy też zrzucić się na kilka reklam...Są ferie, więc może przyciągnęłoby to kilka/kilkanaście osób. Co do dźwięków, to żeby tylko nie odbiło się to na lagach / fpsach... Może jestem w mniejszości, ale dla mnie im bardziej klasycznie, tym lepiej
 4. Aktualizacja. Stan na 13.01.2017r.
 5. Aktualizacja. Stan na 10.01.2017r.
 6. Panowie Opiekunowie - ostateczne podjęcie decyzji, jej uzasadnienie i wyjaśnienie tematu należy do Was. Sam nie wiem jak było, ale jeżeli padły takie słowa, że to ten kto to powiedział ma tu NAJLEPSZĄ odpowiedź: Podpowiem tylko, że moim zdaniem prowokowanie (szczególnie dłuższe) to utrudnianie gry i ban krótkoterminowy, bo admin ma prawo również grać, a nie przez całą mapę wpieprzać popcorn i patrzeć na kogoś kto siedzi na T1 bez celu...czy strzeli czy nie, czy zaraz zeskoczy, czy będzie tam ćwiczył bunny hop'a itp. Ale jeżeli ktoś szanuje i przestrzega zasady 1 kampa - 10 sekund, albo nie fraguje na jednej kampie ponad ilość, którą przewiduje regulamin, to @BLAM NIE MASZ PRAWA użyć ani jednej komendy AMXa do ukarania takiej osoby! Bo wtedy Ty obrywasz, a ja będę stał w obronie gracza piszącego skargę i pewnie każdy Opiekun zrobiłby to samo. No chyba, że masz twarde dowody (np. demko) że było inaczej i że Twoja interwencja była słuszna. @9touut10 Na szczęście nie czytałem tego na głos, więc dzięki za troskę o moje uszy, ale oczy trochę pieką od tego steku bluzgów...no ale jeśli nie umiesz inaczej to rozumiem...i poniekąd współczuję. Serwery są od grania, a nie robienia sobie na złość. Szanujemy się wzajemnie.Tyle ode mnie. Reszta w gestii Opiekunów
 7. Hraes Wszystko odpowiednio rozpisał i wyjaśnił. Po przeczytaniu tematu nie pozostaje mi nic innego jak dać Damianowi reputa i przyznać rację we wszystkim co napisał, bo i takie jest moje zdanie. Szajba ja wiem, że masz talent bo słuchałem Twoich utworów i serio chylę głowy, ale jak coś urządzacie to przynajmniej dajcie znać gaczom, że coś się będzie działo...dajcie info jak mogą was mutować itp. Malvo - przekleństwami, wulgaryzmami i wywoływaniem spin na forum nic nie zdziałasz a tylko obskoczysz warna i zakończysz karierę, więc panujemy nad nerwami i posługujemy się "schłodzonymi argumentami". Ban wygasł, więc wracamy do gry, a wnioski wyciągamy na przyszłość. @Zdzi$zek kolejny props za czujność
 8. Chłopaki krótko i na temat: Moja wypowiedź w tym temacie będzie trochę ogólna, bo nie byłem w chwili zajścia na serwie: 1) Nie ma w regulaminie punktu dot. blokowania rampy, więc jeśli ktoś upodobał sobie to miejsce na fragowanie to nie przestępstwo. Ja jakoś zawsze potrafię takiego kogoś ominąć albo rozpieprzyć mu łeb z M3 jeśli dalej tam siedzi. 2) Jeśli ktoś celowo bloczy rampę, celowo wchodząc na zjeżdżających czy to swojego teamu, czy przeciwnika, aby tylko ich wyhamować itp. to utrudnia grę i może zostać za to zbanowany po upomnieniu. Ban wygasł. Na przyszłość jeśli ktoś będzie "utrudniał" grę blokując rampę, poproszę na to twardszych dowodów. Zamykam.
 9. Można prosić na ts ?

 10. Aktywni Admini serwera Surf_Ski_2 (na dzień 21.01.2017) 1) Ciappo 2) ShajbuSs 3) Nito 4) Hraesvelgr 5) re4hu 6) Neverwinter 7) BLAM 8) Zdzi$zek 9) werteZ 10) VARIACIK W przypadku problemów lub pytań służymy pomocą.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.