Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Nito

Junior Administrator
 • Ilość dodanej zawartości

  1027
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  18

Nito last won the day on Kwiecień 23

Nito had the most liked content!

10 obserwujących

O Nito

 • Ranga
  Surfer z Deagle.pl
 • Urodziny 20.01.1989

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa
 • Zainteresowania
  motoryzacja, lotnictwo, militaria

Contact Methods

 • STEAM_
  0:0:173991359

Ostatnie wizyty

2098 wyświetleń profilu
 1. Moim zdaniem będzie to zbyt inwazyjna ingerencja w strukturę i zasady panujące na serwerze, w zasadzie od jego początku. DMy sprawdzają się na dużych mapach, gdzie full, bądź prawie full graczy w obydwóch drużynach nie będzie wpływał na powstanie najzwyklejszego chaosu i opcji, gdy ktoś spawnując w punktach rozmieszczonych na całej mapie, 3-4 razy obskoczy w beret od kamperów, tylko czekających na tych co się odradzają. Oprócz tego pomyślcie o pokusie kamperów z AWP albo innymi kałachami na tych, którzy będą spadać z "klatki"...fajnie będzie fragować zarówno CT jak i TT. Wtedy to serio Admini nie pograją sobie, bo bany i kicki będą się srogo sypały. Pomysł nie zasługuje jednak na zupełną krytykę, ponieważ jest swego rodzaju opcją, aby gracze mogli przyzwoicie pograć jak są rzeczywiście w niewielkim gronie (4-5 os.). Ale tak jak wyżej napisałem, przy większej ilości będzie zamęt, chaos i sytuacja ciężka do opanowania, szczególnie gdy będzie ją ogarniał 1 admin. Podsumowując, zostawił bym serwer na układzie takim jaki jest obecnie. Ostateczna decyzja spoczywa jednak na Ciappo
 2. Coś w Polakach jest jeśli chodzi o odnajdywanie się w powietrzu...mamy najlepszych skoczków i elitę jeśli chodzi o pilotów, szczególnie wojskowych Brawo!
 3. Kogo widzę, kogo goszczę Podobnie jak przedmówcy jestem na tak. Bardzo aktywna osoba na serwerze. GT mówi samo za siebie. Spełnia kryteria związane z wiekiem, mikrofonem, stażem oraz steamem. Sam osobiście wielokrotnie z nią grywałem. Przestrzega regulamin i poucza innych przy jego łamaniu. AMX do nadrobienia, ale wierzę, że nie będzie z tym problemu, skoro już dwie osoby zaoferowały pomoc. Myślę, że w tym przypadku podanie jest formalnością. @Ciappo myślę, że warto przyjąć koleżankę do Ekipy. Tyle ode mnie
 4. Aktualizacja. Stan na 11.03.2017r.
 5. Czy kolega @gAJMEr zorganizował już sobie mikro? Czy temat podania upadł? Jeżeli mikrofon jest sprawny, a chęci do bycia Adminem nie wygasły, to moim zdaniem można dać szansę. Wiem, że ogarniasz, często jesteś na Surfie, niewiedzę w zakresie amxx można szybko rozwiązać, bo wiem, że są tu dobrzy szkoleniowcy (co nie @ShajbuSS ) Tak więc ode mnie idzie duże tak dla Kandydata, ale czekam na informację czy braki, które zawiesiły podanie zostały już uzupełnione. Jeśli wszystko jest OK (tzn. mikrofon oraz dalsze chęci do dołączenia do ekipy) to możesz się wypowiedzieć w tym temacie Jeśli natomiast coś się 'rozmyło' to zamykamy temat...
 6. Co to za "Dlaczego ja"...Serio? "Chciałbym pomóc?" Dobrze, że nie napisałeś, że chciałbyś zaszkodzić. Palce Cię bolą, żeby napisać coś więcej? Jeśli masz być takim Adminem jak prezentuje się Twoje podanie, to jestem zdecydowanie na nie.
 7. Dla mnie podanie i to co w nim opisane - OK. Jestem za rangą testową na 3 tygodnie.
 8. Zainwestujcie z 50 zł na reklamę boost na cssetti...Ja się mogę dołożyć
 9. Gracze serwera od początku mieli dostęp do wszystkich broni i moim zdaniem tak powinno zostać. Następnym razem, czy mógłbyś pisać swoje posty bez tej całej "gimbazy" z hasztagami itp.? Przynajmniej w dziale Surf, z którym najbardziej jestem związany? Normalnie szlag mnie trafia jak widzę coś takiego.
 10. Aktywni Admini serwera Surf_Ski_2 (na dzień 28.04.2017) 1) Ciappo 2) ShajbuSs 3) VARIACIK 5) gAJMEr 6) Weronika Pozostała Administracja służąca pomocą na serwerze: 1) Zdzi$zek 2) Nito 3) Hraesvelgr W przypadku problemów lub pytań służymy pomocą.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.