Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Nito

Junior Administrator
 • Ilość dodanej zawartości

  1149
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  20

Nito last won the day on Maj 15

Nito had the most liked content!

10 obserwujących

O Nito

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa
 • Zainteresowania
  motoryzacja, lotnictwo, militaria

Contact Methods

 • STEAM_
  0:0:173991359

Ostatnie wizyty

2317 wyświetleń profilu
 1. W takim razie zapraszam na naszego TS'a na mój kanał J@ jutro na 20.00. Pogadamy i podejmę ostateczną decyzję. Jeśli termin (lub) i godzina Ci nie pasuje to daj mi znać na PW.
 2. Masz steam, odpowiedni wiek, ogólnie nagrane na serwie, mikrofon, jeśli admini proponowali złożenie podania to masz potencjał. Poczekajmy jeszcze na wypowiedzi innych i przede wszystkim opinię Opiekuna. Jeśli to ja będę musiał podjąć ostateczną decyzję, to wypowiem się tu, więc śledź wątek. Zachęcam do merytorycznej aktywności na forum. Podsumowując masz u mnie TAK.
 3. Nie odpisujemy na posty pod własnym podaniem. Napisałeś podanie, to teraz czas na odpowiedzi "za" i "przeciw". Twoje GT, bo nie wstawiłeś: https://www.gametracker.com/player/Oxford The EzZ/193.33.177.12:27026/ Masz trochę ponad 5 godz. a w wymogach jest 15 godz. Wiek oraz staż na forum też jest niezgodny z wymogami. Można co prawda przymknąć trochę oko, ale czy aż tak? @Ciappo make your move!
 4. Odrzucam ze względu braku zainteresowania ze strony składającego podanie. Pomimo umówienia się, nie doszło do rozmowy na TSie.
 5. Twoje GT nie pokazuje zbyt imponujących minut: https://www.gametracker.com/player/Przecinek%2C/193.33.177.12:27026/ Wypowiedzi powyżej również są na nie. Proponuję pograć dłużej i podciągnąć GT oraz gać się poznać bardziej na serwie jak i na forum. Zapraszam z podaniem za jakiś czas. Na chwilę obecną odrzucam.
 6. Nie wypowiadamy się we własnym podaniu. Poczekaj cierpliwie na opinie innych i ostateczne słowo Opiekuna.
 7. Wiek, steam, znajomość amxx, micro, staż - mocne strony. Godziny na serwerze lekko do nadrobienia + forum na merytorycznym poziomie. Ogólnie jestem na tak. Przydadzą się ręce do pomocy. Czekamy na wypowiedzi innych.
 8. Pro forma, proszę o demko @kalemb1920
 9. Dałem Ci UB. Sprawdź, czy możesz wejść. Jak coś napisz mi na PW.
 10. Chciałbym poprosic o kupno vipa! :D

  1. Nito

   Nito

   Napisałem Ci info na PW.

 11. Po odbytej rozmowie, przyjmuję na Admina Testowego na 2 tyg. Powodzenia w adminowaniu
 12. Doklejam link do Twojego GT: https://www.gametracker.com/player/Piasek/193.33.177.12:27026/ Moim zdaniem wszystko jest OK i myślę, że nie ma przeciwwskazań, żebyś dołączył do Ekipy z rangą testową na okres 2 tyg. Jak się sprawdzisz, to po 2 tyg otrzymasz pełną rangę. Zapraszam Cię dziś o 20.30 na naszego TS'a na mój kanał J@ albo na kanał Adminów Surfa, żeby obgadać szczegóły. _____________________________ @misiak, grając na Surfie tyle co wskazuje Twoje GT: https://www.gametracker.com/player/misiakv2/193.33.177.12:27026/ nie jest niczym dziwnym, że mogłeś akurat nie trafić na kolegę składającego podanie. Więc następnym razem zastanów się, czy to co piszesz jest do końca przemyślane. Przymykam oko, na ten wpis, ale weź do serca moje słowa, bo następnym razem albo ja albo któryś z Modów wlepi Ci warna. Jeśli masz coś do dodania to zapraszam na PW. Tu nie chce widzieć żadnych innych postów oprócz tych opiniujących kandydata.
 13. Podanie zostało napisane we wtorek. Mamy piątek. Wypowiedzi brak. Panie i Panowie - trochę więcej wkładu i opinii na przyszłość. Jako, że Filipo jest zajęty zmaganiem się z maturami, to myślę, że przyjęcie kolegi na Admina Testowego na okres 2 tygodni będzie dobrą decyzją. @IKillYouu zapraszam Cię dziś ok 20.00 na naszego TSa na mój kanał J@ albo na kanał Adminów Surfa. Obgadamy szczegóły. Po rozmowie podejmę ostateczną decyzję.
 14. Podanie nie zostało edytowane. Przez wgląd na niechlujność napisania, przemieszanie wzorów podań, brak rozpisania wymaganych punktów (np. link z GT), niepotwierdzone w ww. przegrania przytoczonych 213 godzin itp. odrzucam. Musimy zachować jakiś poziom i standard wśród kandydatów na Adminów.
 15. @FocuSS edytuj proszę swój post z podaniem, bo za cholerę nie wiadomo na co Ty składasz podanie! Część punktów rozpisanych na Surfa, część punktów rozpisanych na BF2. Linku do GT nie widzę... Ja rozumiem, że Adminów niewielu, że można trochę przymknąć oko itp., ale jeśli ktoś nie ogarnia napisania podania, to mało prawdopodobne, że będzie ogarniał jako Admin, albo zwyczajnie w punkcie "wiek" jest trochę mniej niż te 16 lat... Edytuj post z podaniem wedle wzoru, który znajdziesz poniżej. Czas 24h. Jeśli podanie się nie zmieni, to je odrzucam. http://deagle.pl/index.php?/topic/1279-regulamin-podania-o-admina/

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.