Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Nito

Administrator
 • Ilość dodanej zawartości

  1304
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  38

Nito last won the day on Sierpień 4

Nito had the most liked content!

O Nito

 • Ranga
  Surfer z Deagle.pl
 • Urodziny 20.01.1989

Profile Information

 • Skąd:
  Warszawa
 • Zainteresowania
  motoryzacja, lotnictwo, militaria

Contact Methods

 • STEAM_
  0:0:173991359

Ostatnie wizyty

2604 wyświetleń profilu
 1. Surf

  Boooże, chłopie, gdzie Ty napisałeś ten temat... Admini są wtedy kiedy mogą. Rekrutacja jest ON, jeżeli spełniasz kryteria poniżej to zapraszam z podaniem. http://deagle.pl/index.php?/topic/1279-regulamin-podania-o-admina/ Temat przenoszę ze Strefy SourceMod do Pytań i Propozycji dot. Serwera Surf.
 2. Informacyjnie - ADMIN na Serwerze DeathRun jest DARMOWY. Do tego osoba, której podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie dostaje VIP'a oraz wybraną przez siebie premke na serwerze jako dodatek do funkcji Admina. Zachęcamy do składania podań.
 3. Informacyjnie - ADMIN na Serwerze Surf jest DARMOWY. Do tego osoba, której podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie dostaje VIP'a na serwerze jako dodatek do funkcji Admina. Zachęcamy do składania podań.
 4. Informacyjnie - ADMIN na Serwerze BF2 jest DARMOWY. Do tego osoba, której podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie dostaje VIP'a na serwerze jako dodatek do funkcji Admina. Zachęcamy do składania podań.
 5. [PRZYJĘTY] Podanie surf -__-

  Po odbytej rozmowie na TSie, przyjmujemy do Ekipy na okres próbny. Powodzenia
 6. Damian machniesz ten reset? Bo przydałby się, a ja jestem za granicą i ciężko mi to zrobić. A rekord Szajby wisi już tam w luj czasu...
 7. [PRZYJĘTY] Podanie surf -__-

  Również jestem na TAK. Widać, że ogarniasz i że jesteś osobą, która potrafi pisać tak, że trafia do ludzi. Taki też powinien być Admin. Tworzenie komunikatów trafiających do większości jest sprawą bardzo pożądaną. Myślę, że można dać Ci szansę, tym bardziej, że spełniasz pozostałe warunki. Napisz mi na PW kiedy możesz wbić na naszego TS'a, żeby pogadać i żebym mógł Ci przekazać info odnośnie zakresu uprawnień. W międzyczasie czekamy na wypowiedzi innych.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.