Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Nito

Junior Administrator
 • Ilość dodanej zawartości

  976
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  11

Nito last won the day on Marzec 24

Nito had the most liked content!

10 obserwujących

O Nito

 • Ranga
  Surfer z Deagle.pl
 • Urodziny 20.01.1989

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa
 • Zainteresowania
  motoryzacja, lotnictwo, militaria

Contact Methods

 • STEAM_
  0:0:173991359

Ostatnie wizyty

1944 wyświetleń profilu
 1. Kogo widzę, kogo goszczę Podobnie jak przedmówcy jestem na tak. Bardzo aktywna osoba na serwerze. GT mówi samo za siebie. Spełnia kryteria związane z wiekiem, mikrofonem, stażem oraz steamem. Sam osobiście wielokrotnie z nią grywałem. Przestrzega regulamin i poucza innych przy jego łamaniu. AMX do nadrobienia, ale wierzę, że nie będzie z tym problemu, skoro już dwie osoby zaoferowały pomoc. Myślę, że w tym przypadku podanie jest formalnością. @Ciappo myślę, że warto przyjąć koleżankę do Ekipy. Tyle ode mnie
 2. Aktualizacja. Stan na 11.03.2017r.
 3. Czy kolega @gAJMEr zorganizował już sobie mikro? Czy temat podania upadł? Jeżeli mikrofon jest sprawny, a chęci do bycia Adminem nie wygasły, to moim zdaniem można dać szansę. Wiem, że ogarniasz, często jesteś na Surfie, niewiedzę w zakresie amxx można szybko rozwiązać, bo wiem, że są tu dobrzy szkoleniowcy (co nie @ShajbuSS ) Tak więc ode mnie idzie duże tak dla Kandydata, ale czekam na informację czy braki, które zawiesiły podanie zostały już uzupełnione. Jeśli wszystko jest OK (tzn. mikrofon oraz dalsze chęci do dołączenia do ekipy) to możesz się wypowiedzieć w tym temacie Jeśli natomiast coś się 'rozmyło' to zamykamy temat...
 4. Co to za "Dlaczego ja"...Serio? "Chciałbym pomóc?" Dobrze, że nie napisałeś, że chciałbyś zaszkodzić. Palce Cię bolą, żeby napisać coś więcej? Jeśli masz być takim Adminem jak prezentuje się Twoje podanie, to jestem zdecydowanie na nie.
 5. Dla mnie podanie i to co w nim opisane - OK. Jestem za rangą testową na 3 tygodnie.
 6. Zainwestujcie z 50 zł na reklamę boost na cssetti...Ja się mogę dołożyć
 7. Gracze serwera od początku mieli dostęp do wszystkich broni i moim zdaniem tak powinno zostać. Następnym razem, czy mógłbyś pisać swoje posty bez tej całej "gimbazy" z hasztagami itp.? Przynajmniej w dziale Surf, z którym najbardziej jestem związany? Normalnie szlag mnie trafia jak widzę coś takiego.
 8. Aktywni Admini serwera Surf_Ski_2 (na dzień 13.03.2017) 1) Ciappo 2) ShajbuSs 3) VARIACIK 4) WDM|NaProPsie 5) gAJMEr 6) Weronika Pozostała Administracja służąca pomocą na serwerze: 1) Zdzi$zek 2) Nito 3) Hraesvelgr W przypadku problemów lub pytań służymy pomocą.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.