Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Nito

Junior Administrator
 • Ilość dodanej zawartości

  1149
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  20

Zawartość dodana przez Nito

 1. W takim razie zapraszam na naszego TS'a na mój kanał J@ jutro na 20.00. Pogadamy i podejmę ostateczną decyzję. Jeśli termin (lub) i godzina Ci nie pasuje to daj mi znać na PW.
 2. Masz steam, odpowiedni wiek, ogólnie nagrane na serwie, mikrofon, jeśli admini proponowali złożenie podania to masz potencjał. Poczekajmy jeszcze na wypowiedzi innych i przede wszystkim opinię Opiekuna. Jeśli to ja będę musiał podjąć ostateczną decyzję, to wypowiem się tu, więc śledź wątek. Zachęcam do merytorycznej aktywności na forum. Podsumowując masz u mnie TAK.
 3. Nie odpisujemy na posty pod własnym podaniem. Napisałeś podanie, to teraz czas na odpowiedzi "za" i "przeciw". Twoje GT, bo nie wstawiłeś: https://www.gametracker.com/player/Oxford The EzZ/193.33.177.12:27026/ Masz trochę ponad 5 godz. a w wymogach jest 15 godz. Wiek oraz staż na forum też jest niezgodny z wymogami. Można co prawda przymknąć trochę oko, ale czy aż tak? @Ciappo make your move!
 4. Odrzucam ze względu braku zainteresowania ze strony składającego podanie. Pomimo umówienia się, nie doszło do rozmowy na TSie.
 5. Twoje GT nie pokazuje zbyt imponujących minut: https://www.gametracker.com/player/Przecinek%2C/193.33.177.12:27026/ Wypowiedzi powyżej również są na nie. Proponuję pograć dłużej i podciągnąć GT oraz gać się poznać bardziej na serwie jak i na forum. Zapraszam z podaniem za jakiś czas. Na chwilę obecną odrzucam.
 6. Nie wypowiadamy się we własnym podaniu. Poczekaj cierpliwie na opinie innych i ostateczne słowo Opiekuna.
 7. Wiek, steam, znajomość amxx, micro, staż - mocne strony. Godziny na serwerze lekko do nadrobienia + forum na merytorycznym poziomie. Ogólnie jestem na tak. Przydadzą się ręce do pomocy. Czekamy na wypowiedzi innych.
 8. Pro forma, proszę o demko @kalemb1920
 9. Dałem Ci UB. Sprawdź, czy możesz wejść. Jak coś napisz mi na PW.
 10. Po odbytej rozmowie, przyjmuję na Admina Testowego na 2 tyg. Powodzenia w adminowaniu
 11. Doklejam link do Twojego GT: https://www.gametracker.com/player/Piasek/193.33.177.12:27026/ Moim zdaniem wszystko jest OK i myślę, że nie ma przeciwwskazań, żebyś dołączył do Ekipy z rangą testową na okres 2 tyg. Jak się sprawdzisz, to po 2 tyg otrzymasz pełną rangę. Zapraszam Cię dziś o 20.30 na naszego TS'a na mój kanał J@ albo na kanał Adminów Surfa, żeby obgadać szczegóły. _____________________________ @misiak, grając na Surfie tyle co wskazuje Twoje GT: https://www.gametracker.com/player/misiakv2/193.33.177.12:27026/ nie jest niczym dziwnym, że mogłeś akurat nie trafić na kolegę składającego podanie. Więc następnym razem zastanów się, czy to co piszesz jest do końca przemyślane. Przymykam oko, na ten wpis, ale weź do serca moje słowa, bo następnym razem albo ja albo któryś z Modów wlepi Ci warna. Jeśli masz coś do dodania to zapraszam na PW. Tu nie chce widzieć żadnych innych postów oprócz tych opiniujących kandydata.
 12. Podanie zostało napisane we wtorek. Mamy piątek. Wypowiedzi brak. Panie i Panowie - trochę więcej wkładu i opinii na przyszłość. Jako, że Filipo jest zajęty zmaganiem się z maturami, to myślę, że przyjęcie kolegi na Admina Testowego na okres 2 tygodni będzie dobrą decyzją. @IKillYouu zapraszam Cię dziś ok 20.00 na naszego TSa na mój kanał J@ albo na kanał Adminów Surfa. Obgadamy szczegóły. Po rozmowie podejmę ostateczną decyzję.
 13. Podanie nie zostało edytowane. Przez wgląd na niechlujność napisania, przemieszanie wzorów podań, brak rozpisania wymaganych punktów (np. link z GT), niepotwierdzone w ww. przegrania przytoczonych 213 godzin itp. odrzucam. Musimy zachować jakiś poziom i standard wśród kandydatów na Adminów.
 14. @FocuSS edytuj proszę swój post z podaniem, bo za cholerę nie wiadomo na co Ty składasz podanie! Część punktów rozpisanych na Surfa, część punktów rozpisanych na BF2. Linku do GT nie widzę... Ja rozumiem, że Adminów niewielu, że można trochę przymknąć oko itp., ale jeśli ktoś nie ogarnia napisania podania, to mało prawdopodobne, że będzie ogarniał jako Admin, albo zwyczajnie w punkcie "wiek" jest trochę mniej niż te 16 lat... Edytuj post z podaniem wedle wzoru, który znajdziesz poniżej. Czas 24h. Jeśli podanie się nie zmieni, to je odrzucam. http://deagle.pl/index.php?/topic/1279-regulamin-podania-o-admina/
 15. Moim zdaniem przyda się kolejna para rąk. Adminów jest niewielu. Kolega pełnoletni, z mikrofonem, kojarzę go z serwa, dobra znajomość AMXX, minuty na serwie. Ode mnie TAK. Daj się tylko poznać bardziej na forum
 16. Miałem okazję grać kilkukrotnie z kolegą i widzę, że ogarnia. Ode mnie masz TAK, ale żeby podanie przeszło, to musisz spełnić warunek posiadania sprawnego mikrofonu. Daj znać jak kupisz.
 17. Moim zdaniem będzie to zbyt inwazyjna ingerencja w strukturę i zasady panujące na serwerze, w zasadzie od jego początku. DMy sprawdzają się na dużych mapach, gdzie full, bądź prawie full graczy w obydwóch drużynach nie będzie wpływał na powstanie najzwyklejszego chaosu i opcji, gdy ktoś spawnując w punktach rozmieszczonych na całej mapie, 3-4 razy obskoczy w beret od kamperów, tylko czekających na tych co się odradzają. Oprócz tego pomyślcie o pokusie kamperów z AWP albo innymi kałachami na tych, którzy będą spadać z "klatki"...fajnie będzie fragować zarówno CT jak i TT. Wtedy to serio Admini nie pograją sobie, bo bany i kicki będą się srogo sypały. Pomysł nie zasługuje jednak na zupełną krytykę, ponieważ jest swego rodzaju opcją, aby gracze mogli przyzwoicie pograć jak są rzeczywiście w niewielkim gronie (4-5 os.). Ale tak jak wyżej napisałem, przy większej ilości będzie zamęt, chaos i sytuacja ciężka do opanowania, szczególnie gdy będzie ją ogarniał 1 admin. Podsumowując, zostawił bym serwer na układzie takim jaki jest obecnie. Ostateczna decyzja spoczywa jednak na Ciappo
 18. Coś w Polakach jest jeśli chodzi o odnajdywanie się w powietrzu...mamy najlepszych skoczków i elitę jeśli chodzi o pilotów, szczególnie wojskowych Brawo!
 19. Kogo widzę, kogo goszczę Podobnie jak przedmówcy jestem na tak. Bardzo aktywna osoba na serwerze. GT mówi samo za siebie. Spełnia kryteria związane z wiekiem, mikrofonem, stażem oraz steamem. Sam osobiście wielokrotnie z nią grywałem. Przestrzega regulamin i poucza innych przy jego łamaniu. AMX do nadrobienia, ale wierzę, że nie będzie z tym problemu, skoro już dwie osoby zaoferowały pomoc. Myślę, że w tym przypadku podanie jest formalnością. @Ciappo myślę, że warto przyjąć koleżankę do Ekipy. Tyle ode mnie
 20. Aktualizacja. Stan na 11.03.2017r.
 21. Aktywni Admini serwera Surf_Ski_2 (na dzień 04.05.2017) 1) Ciappo 2) Weronika 3) gAJMEr 4) VARIACIK Pozostała Administracja służąca pomocą na serwerze: 1) Zdzi$zek 2) Nito 3) Hraesvelgr W przypadku problemów lub pytań służymy pomocą.
 22. Czy kolega @gAJMEr zorganizował już sobie mikro? Czy temat podania upadł? Jeżeli mikrofon jest sprawny, a chęci do bycia Adminem nie wygasły, to moim zdaniem można dać szansę. Wiem, że ogarniasz, często jesteś na Surfie, niewiedzę w zakresie amxx można szybko rozwiązać, bo wiem, że są tu dobrzy szkoleniowcy (co nie @ShajbuSS ) Tak więc ode mnie idzie duże tak dla Kandydata, ale czekam na informację czy braki, które zawiesiły podanie zostały już uzupełnione. Jeśli wszystko jest OK (tzn. mikrofon oraz dalsze chęci do dołączenia do ekipy) to możesz się wypowiedzieć w tym temacie Jeśli natomiast coś się 'rozmyło' to zamykamy temat...
 23. Co to za "Dlaczego ja"...Serio? "Chciałbym pomóc?" Dobrze, że nie napisałeś, że chciałbyś zaszkodzić. Palce Cię bolą, żeby napisać coś więcej? Jeśli masz być takim Adminem jak prezentuje się Twoje podanie, to jestem zdecydowanie na nie.
 24. Dla mnie podanie i to co w nim opisane - OK. Jestem za rangą testową na 3 tygodnie.
 25. Zainwestujcie z 50 zł na reklamę boost na cssetti...Ja się mogę dołożyć

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.