Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Many

Zasłużony Deaglowiec
 • Ilość dodanej zawartości

  103
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

6 obserwujących

O Many

 • Urodziny Grudzień 7

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Pionki
 • Zainteresowania
  Beatbox :)

Ostatnie wizyty

391 wyświetleń profilu
 1. Nick podczas gry: Many Wiek: W tym roku kończę 18 Staż na serwerze: Ponad rok Ilość przegranych godzin na serwerze (link do GT): http://www.gametracker.com/player/Many/193.33.177.21:27030/ Jeszcze do poprawki Czy posiadasz admina na innym serwerze?: Nie Czy byłeś karany/a?: Raczej nie, nie przypominam sobie Czy posiadasz CS 1.6 na STEAM?: Tak Twój adres IP: Zmienny Dlaczego właśnie Ty: Posiadam w miarę duże doświadczenie i jestem bardzo często na serwerze. Nawet gdyby mnie nie było jestem zawsze na steamie, jak nie na kompie to tel. Nick Steam/SteamID: http://steamcommunity.com/id/RhysWebb/ Staż w CS 1.6: z 6 lat będzie Znajomość amx (1/10): 6 Czy posiadasz sprawny mikrofon: Owszem Będziesz grał min 2h dziennie (zgodnie z pkt10): Tak Będziesz odwiedział forum MINIMUM 1 raz dziennie: Tak

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.