Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Tiger_pl

Administrator
 • Ilość dodanej zawartości

  3686
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  9

Tiger_pl last won the day on Kwiecień 29

Tiger_pl had the most liked content!

O Tiger_pl

 • Ranga
  ҉҈҈҉♥Twój Pan i Władca♥ ҉҈҉҈
 • Urodziny Grudzień 29

Contact Methods

 • AIM
  przewaźnie na kaca celownik mi lata :)
 • STEAM_
  0:1:47052750
 • Gadu-Gadu
  7098056

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  [url=https://www.gameme.com/ranking/1:47052750][img]https://www.gameme.com/sig/1:47052750_cs16.png[/img][/url]
  [url=https://www.gameme.com/ranking/1:47052750][img]https://www.gameme.com/sig/1:47052750_cs16.png[/img][/url]
  [URL=http://info.flagcounter.com/hVNC][IMG]http://s09.flagcounter.com/count/hVNC/bg_FFFFFF/txt_000000/border_CCCCCC/columns_8/maxflags_12/viewers_0/labels_1/pageviews_0/flags_0/[/IMG][/URL]

Ostatnie wizyty

34223 wyświetleń profilu
 1. skarga

  Oczywiście nie mylić z Tiger_pl.... bo niejaki tiger gra na DR. Właśnie info dostałem z zapytaniem czy to czasem nie na mnie skarga L 04/16/2017 - 10:51:15: Name: tiger | STEAMID: STEAM_0:0:213011713 | IP: 77.65.25.66
 2. Reset zawsze robimy gdy ostatni z list TOP15 ma 1000 zabójstw
 3. Oczywiście, jest też opcja odebrania tego vip-a gdzy zostanie pozytywnie rozpatrzona skarga na admina. Pozytywna dla składającego taką skargę na admina, odwołanie od bana i odbanowanie.
 4. Jestem przeciwny. Nie chodziło Ci o adminowanie i dobro serwera o korzyści w postaci Vip-a. Daje ludziom szansę ale Ty nie pokazujesz, że bardzo Ci załeży. Brak godzin? No to niestetyu Ty by powrócić na serwer w randze admina muisz to nam pokazać.
 5. Czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Po kiego grzyba udzielasz się jak nie jesteś z administracji? Ostatnie słowne ostrzeżenie ode mnie. Koniec Twojego szukania dziury w całym *************************************************** Wracając do tematu to chcesz to rób taką rangę.Możesz wejść w grupę na forum i tam na Ts-ie dodać tym osobą również rangę zasłużony deaglowiec.Przyjmujemy zasadę. Kto na forum ma taką range to i na Ts-ie
 6. Bardzo bym prosił o pominięcie mnie przy oddawaniu głosu. Tu liczycie się Wy admini bo to Wy tam działacie. Między sobą ustalcie/ wybierzcie tego najlepszego admina. Nie ukrywam, że dla mnie Cała ekipa BF2 jest najlepsza z najlepszych!!
 7. Do adminów i Opiekuna BF2. Proszę o ocene demka. Dziękuje
 8. Opiekunów interesuje prtzede wszystkim kandydat. Podanie zamknięte na moją prosbę. Także przestan się czepiać. H@ ma prawo zmieniać zasady bo sam tworzy te zasady na forum dgl.
 9. To dobrze. Poczekajmy tylko na opinie innych graczy adminow
 10. Zdybi.Chętnie widziałbym Cię w roli admina. Wszystko OK. Spełniasz prawie każdy punkt ale posiadanie przez admina mikrofonu to jest podstawa. U nas admin bez wyjątku musi mieć mikrofon. Tematu nie zamykam bo może okazać się, że zdobędziesz ten mikrofon.
 11. Jest taki plugin na serwerze tylko wyłączony.
 12. Domciu. Trzeba rozbić graczy bo podstawą regulaminu mapy są cele mapy. Tak jest w regulaminie serwerów. Nie celem jest zabijanie poprzez kampiene tylko paka, hosty. Dlatego uważam, że campienie z paką i fragowanie jest łamaniem regulaminu serwera. Po co nie ktorzy z TT raszują by zdobyć Bs-a, zdobywają go a paki nie ma bo sobie ten z paką fraguje. I wtedy płacz :"gdzie jest ten z paką, dawaj pake" itp punkt 8 Regulaminu: Mimo że to FFA to wykonujemy cele mapy. Po to jest ta gra. Za nie wykonywanie celów mapy Slap/Slay/Kick.
 13. Przeczytaj Tomuś jeszcze raz jaką kwestie poruszył Hraesvelgr. Takze ustalmy o czasie pozstalych graczach
 14. Pewnie zapomnieliscie, o celach mapy. Ten co ma pake to musi od razu starac sie podłożyć te pake..Dotyczy to tylko tych co mają pake. Za to, że ktoś nie robi celów mapy dostaje: kicka lub bana na 5 minut. Ustalic lepiej było by, że wszyscy pozostali gracze nie mogą za długo zostawac na respie i zabijac tylko leciec pilnować paki . 1:30 to też wydaje mi się za długo. No ale decydujcie.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.