Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Tiger_pl

Administrator
 • Ilość dodanej zawartości

  3701
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  14

Tiger_pl last won the day on Czerwiec 18

Tiger_pl had the most liked content!

O Tiger_pl

 • Ranga
  ҉҈҈҉♥Twój Pan i Władca♥ ҉҈҉҈
 • Urodziny Grudzień 29

Contact Methods

 • AIM
  przewaźnie na kaca celownik mi lata :)
 • STEAM_
  0:1:47052750
 • Gadu-Gadu
  7098056

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  [url=https://www.gameme.com/ranking/1:47052750][img]https://www.gameme.com/sig/1:47052750_cs16.png[/img][/url]
  [url=https://www.gameme.com/ranking/1:47052750][img]https://www.gameme.com/sig/1:47052750_cs16.png[/img][/url]
  [URL=http://info.flagcounter.com/hVNC][IMG]http://s09.flagcounter.com/count/hVNC/bg_FFFFFF/txt_000000/border_CCCCCC/columns_8/maxflags_12/viewers_0/labels_1/pageviews_0/flags_0/[/IMG][/URL]

Ostatnie wizyty

34661 wyświetleń profilu
 1. Propnuje byś Nito przeprowadził rozmowe na Ts-ie i ostatecznie ocenił jego możliwości adminowania. Wiemy doskonale, że jest okres wakacyjny i potrzeba też trochę odpoczynku. Moim zdaniem chłopak nadaje się. Popieram więc podanie. Ranga admin Testowy. Decyzje zostawiam Opiekunom oni tu są "Guru" ps. spora ta rybka
 2. Odbanowuje z braku dowodów. Co do admina Kalemby odpowiednio z nim pogadam przy najbliżesz okazji. Adminowi Kalemba takie zbanowanie bez podstawnie zdarzyło się pierwszy raz więc ostrzeżnie słowne otrzyma na pewno. Podaj mi IP Twoje na pw nick z serwera oraz steamid jeśli grałeś na steamie. Muszę usunąć Ci te blokady.
 3. Obligatoryjnie temat do zamknięcia. §8. Nie możesz posiadać admina na innej innej serwerowni.
 4. Najpierw poprosze gracza o konkretnie napisanie tej skargi/odwołania tak ja powinno to być napisane.I zdecyduj co to jest.Odwołanie od bana czy skarga na admina, że źle wypełnia swoje obowiązki.
 5. Jest już mikrofon. Wymagania, staż i inne warunki spełnia. Witamy w Ekipie. Pokażą Ci się nowe działy, poczytaj tam regulaminy. W razie problemów, admini serwera i nie tylko pomogą Ci.
 6. podaj dokładnie nazwę karty graficznej i wtedy poszukamy wspólnie odpowiedniego sterownika.
 7. Może wreszcie admini serwera obejrzą demko ?!!!
 8. FeN dobrze prawi.Polać mu lufe. Ja mam zasilacz 650 W i tej mocy nie wydaje ...może 30%... Karte graficzna mam R9 270 x co pobiera pod obciążeniem około 270 W.Do tego trochę dyski, troche procek i inny osprzet. Bardziej kierowaqł bym się na aktualizacji sterownikow tylko najpierw bym odinstalował wszystkie inne obce od karty graficznej, płyty głównej itp. Druga i ważna rzecz to ....przeskanował bym komputer antywirem.Nie tak jak zaleca Zagrajmer ccleaner, bo to nie jest antywir tylko... adwcleaner oraz dogłębnie Esetonline. Po za tym otwórz pokrywe i na wyłączonym kompie podociskaj wszelakie złączki, kabeli i inne chu.... stwo.Często się zdarza, że coś nie ma właściwego przesyłu.
 9. Jest środa więc poczekajmy do piątku. Podania nie zamykam.Już teraz podanie jest prawie na "Tak". Chyba sam rozumiesz, że posiadanie mikrofonu przez admina jest bardzo potrzebne i dlatego ten wymóg jest dodany do wymagań w podaniu. Jak by pisał podanie jeden admin ponownie, a mam na myśli "zegarmistrza..." to jemu z chęcią i przyjemnością dodał bym wymaganie.... brak mikrofonu!! Jak te jape otworzy to tragedia
 10. skarga

  Oczywiście nie mylić z Tiger_pl.... bo niejaki tiger gra na DR. Właśnie info dostałem z zapytaniem czy to czasem nie na mnie skarga L 04/16/2017 - 10:51:15: Name: tiger | STEAMID: STEAM_0:0:213011713 | IP: 77.65.25.66
 11. Reset zawsze robimy gdy ostatni z list TOP15 ma 1000 zabójstw
 12. Oczywiście, jest też opcja odebrania tego vip-a gdzy zostanie pozytywnie rozpatrzona skarga na admina. Pozytywna dla składającego taką skargę na admina, odwołanie od bana i odbanowanie.
 13. Jestem przeciwny. Nie chodziło Ci o adminowanie i dobro serwera o korzyści w postaci Vip-a. Daje ludziom szansę ale Ty nie pokazujesz, że bardzo Ci załeży. Brak godzin? No to niestetyu Ty by powrócić na serwer w randze admina muisz to nam pokazać.
 14. Czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Po kiego grzyba udzielasz się jak nie jesteś z administracji? Ostatnie słowne ostrzeżenie ode mnie. Koniec Twojego szukania dziury w całym *************************************************** Wracając do tematu to chcesz to rób taką rangę.Możesz wejść w grupę na forum i tam na Ts-ie dodać tym osobą również rangę zasłużony deaglowiec.Przyjmujemy zasadę. Kto na forum ma taką range to i na Ts-ie
 15. Bardzo bym prosił o pominięcie mnie przy oddawaniu głosu. Tu liczycie się Wy admini bo to Wy tam działacie. Między sobą ustalcie/ wybierzcie tego najlepszego admina. Nie ukrywam, że dla mnie Cała ekipa BF2 jest najlepsza z najlepszych!!

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.