Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Tiger_pl

Administrator
 • Ilość dodanej zawartości

  3686
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  8

Zawartość dodana przez Tiger_pl

 1. skarga

  Oczywiście nie mylić z Tiger_pl.... bo niejaki tiger gra na DR. Właśnie info dostałem z zapytaniem czy to czasem nie na mnie skarga L 04/16/2017 - 10:51:15: Name: tiger | STEAMID: STEAM_0:0:213011713 | IP: 77.65.25.66
 2. Reset zawsze robimy gdy ostatni z list TOP15 ma 1000 zabójstw
 3. Oczywiście, jest też opcja odebrania tego vip-a gdzy zostanie pozytywnie rozpatrzona skarga na admina. Pozytywna dla składającego taką skargę na admina, odwołanie od bana i odbanowanie.
 4. Jestem przeciwny. Nie chodziło Ci o adminowanie i dobro serwera o korzyści w postaci Vip-a. Daje ludziom szansę ale Ty nie pokazujesz, że bardzo Ci załeży. Brak godzin? No to niestetyu Ty by powrócić na serwer w randze admina muisz to nam pokazać.
 5. Czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Po kiego grzyba udzielasz się jak nie jesteś z administracji? Ostatnie słowne ostrzeżenie ode mnie. Koniec Twojego szukania dziury w całym *************************************************** Wracając do tematu to chcesz to rób taką rangę.Możesz wejść w grupę na forum i tam na Ts-ie dodać tym osobą również rangę zasłużony deaglowiec.Przyjmujemy zasadę. Kto na forum ma taką range to i na Ts-ie
 6. Bardzo bym prosił o pominięcie mnie przy oddawaniu głosu. Tu liczycie się Wy admini bo to Wy tam działacie. Między sobą ustalcie/ wybierzcie tego najlepszego admina. Nie ukrywam, że dla mnie Cała ekipa BF2 jest najlepsza z najlepszych!!
 7. Do adminów i Opiekuna BF2. Proszę o ocene demka. Dziękuje
 8. Opiekunów interesuje prtzede wszystkim kandydat. Podanie zamknięte na moją prosbę. Także przestan się czepiać. H@ ma prawo zmieniać zasady bo sam tworzy te zasady na forum dgl.
 9. To dobrze. Poczekajmy tylko na opinie innych graczy adminow
 10. Zdybi.Chętnie widziałbym Cię w roli admina. Wszystko OK. Spełniasz prawie każdy punkt ale posiadanie przez admina mikrofonu to jest podstawa. U nas admin bez wyjątku musi mieć mikrofon. Tematu nie zamykam bo może okazać się, że zdobędziesz ten mikrofon.
 11. Jest taki plugin na serwerze tylko wyłączony.
 12. Domciu. Trzeba rozbić graczy bo podstawą regulaminu mapy są cele mapy. Tak jest w regulaminie serwerów. Nie celem jest zabijanie poprzez kampiene tylko paka, hosty. Dlatego uważam, że campienie z paką i fragowanie jest łamaniem regulaminu serwera. Po co nie ktorzy z TT raszują by zdobyć Bs-a, zdobywają go a paki nie ma bo sobie ten z paką fraguje. I wtedy płacz :"gdzie jest ten z paką, dawaj pake" itp punkt 8 Regulaminu: Mimo że to FFA to wykonujemy cele mapy. Po to jest ta gra. Za nie wykonywanie celów mapy Slap/Slay/Kick.
 13. Przeczytaj Tomuś jeszcze raz jaką kwestie poruszył Hraesvelgr. Takze ustalmy o czasie pozstalych graczach
 14. Pewnie zapomnieliscie, o celach mapy. Ten co ma pake to musi od razu starac sie podłożyć te pake..Dotyczy to tylko tych co mają pake. Za to, że ktoś nie robi celów mapy dostaje: kicka lub bana na 5 minut. Ustalic lepiej było by, że wszyscy pozostali gracze nie mogą za długo zostawac na respie i zabijac tylko leciec pilnować paki . 1:30 to też wydaje mi się za długo. No ale decydujcie.
 15. [attachment=614:997820.jpg]   Counter-Strike Global Offensive v1.34.0.1     Tryb gry: single / multiplayer Tryb multiplayer: Internet Nowa odsłona klasycznej strzelanki sieciowej, która stała się podstawą współczesnego esportu. Twórcy produkcji starali się wprowadzić sporo usprawnień do rozgrywki i jednocześnie zachować podstawowe cechy pierwowzoru. Gra jest skierowana przede wszystkim do fanów multiplayera i zawiera wiele trybów zabawy. Gracze wcielają się w niej w terrorystów lub antyterrorystów i prowadzą zacięte pojedynki. Screeny: http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=233311 Wymagania sprzętowe: Rekomendowane: Core 2 Duo 2 GHz, 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 7.6 GB HDD, Windows XP/Vista/7 Instalacja itp. w poradniku autora: http://youtu.be/lBka7IlX5Ek (patchowanie trwa naprawdę długo więc proszę się nie zniechęcać wszystko działa w 100%) !!!UWAGA!!! Podczas instalacji w miejscu na nazwisko podajcie swoją nazwę którą chcecie mieć w grze. lista serwerów: [DEAGLE.PL] | [CS:GO FFA] [url=http://www.gametracker.com/server_info/91.196.48.13:28000/][/url] 91.196.48.13:28000    [DEAGLE.PL] | [ONLY_DD2]   [url=http://www.gametracker.com/server_info/91.196.48.13:27017/][/url] 91.196.48.13:27017      Deagle.pl:[128 PRO]:[4FUN]:[FASTDRO​P]:[KONKURS] [url=http://www.gametracker.com/server_info/31.186.82.111:28035/][/url] 31.186.82.111:28035   Nie jestem autorem wstawki, jedynie umieszczam ja na tym portalu. Życzę miłego grania.   Pobieranie: plik torrent: [attachment=615:Counter Strike Global Offensive PLdeagle.pl].rar]   Bezpośrednie Pobieranie (3.2Gb 10-20 minut pobierania):   Kliknij w Pobieram KLIK POBIERAM
 16. UWAGA!! NIE KUPUJEMY NA OBECNĄ CHWILE PRZEZ SKLEPIK !!! Dopoki nie zostanie zaktualizowany sklepik cs 1.6 Klasy Premium i Vip-a kupujemy przez Widget płatności Vip-a kupujemy poprzez wybranie opcji w Widgecie (poniżej) Kliknij poniżej: <a data-cke-saved-href="https://admin.pukawka.pl/api/?keyapi=tU3Wi4cRGl6sQ9Y" href="https://admin.pukawka.pl/api/?keyapi=tU3Wi4cRGl6sQ9Y">Przejdź do płatności</a> Zakładka SMA - kupno przez sms-a Zakładka Dotpay - kupno przelewem bankowym online W tytule wpisujesz: Nazwa serwera, swój nick oraz co kupiłeś przykład: DR Tiger_pl Vip + SuperS CENY : SuperS - Wpłata do portfela:(wybieramy kwotę) 3.91 zł (koszt sms 7,38 zł) , 4.00zł Dotpay Ninja, Bolt - Wpłata do portfela:(wybieramy kwotę) 5,87 zł (koszt sms 11,07 zł), 6.00 zł Dotpay IceRr (NanoPremium) - Wpłata do portfela:(wybieramy kwotę) 9,13 zł (koszt sms 17,22 zł), 9.00 zł Dotpay Vip - Wpłata do portfela:(wybieramy kwotę) 3.91ł (koszt sms 7,38 zł), 4.00 zł Dotpay Przeniesienie lvl (expa) na inną klasę 3.91 zł (koszt sms 7,38 zł), 4.00 zł Dotpay Wszelkie problemy z zakupem piszemy w tym temacie: Zgłaszam problem <a data-cke-saved-href="https://admin.pukawka.pl/api/?keyapi=tU3Wi4cRGl6sQ9Y" href="https://admin.pukawka.pl/api/?keyapi=tU3Wi4cRGl6sQ9Y">Przejdź do płatności</a> Wybieramy odpowiednią kwotę i wysyłamy na wskazany numer sms-a o podanej treści. 2.Otrzymany kod wklejamy w odpowiednie okienko a w tytule wpisujemy: Nazwa serwera Nick , oraz to co kupiliśmy Przykład: DR Tiger_pl SuperS Piszemy do Maskotka. , VakoSss na pw (prywatną wiasomość) kod sms, nazwa serwera, nick z serwera, hasło do set_info pw oraz co kupilismy (jaką Premke). Przypominam. NIE KUPUJEMY NA OBECNĄ CHWILE PRZEZ SKLEPIK!!! Wszelkie niejasności zgłaszamy do Opiekuna serwera: Maskotka.
 17. OD niedawna na serwer zostal wprowadzony [Golden VIP DR] Jest to duuuzo lepszy vip od zwyklego vipa a co on posiada : * Ciche chodzenie * 1200 XP (NA POCZATKU KAZDEJ RUNDY) * Zwiekszone obraĹĽenia z wszystkich broni o 10 * Dodatkowe Zycie za zabojstwo ( 15 - HS | 10 - Normalne ) (Maksymalne DOBICIE HP DO 750 !) * Dodatkowy exp za zabojstwo ( 800 - HS | 400 - Normalne ) * Amunicja za zabojstwo * Napis w tabeli wynikow * VIP widoczny na liscie /gvips * Prefix przed nickiem * Przywitanie gdy wchodzi na serwer "Nick Zloty vip Przychodzi...." * Wlasny model * 5% szansy na zmartwychwstanie * Mozliwosc pisania na u@ * Darmowa rezerwacja slota (pisać nick i hasło do Opiekuna) GOLDEN VIP DR - nie jest do kupienia Aby go zdobyc musisz posiadam 500 lvl na dowolnej klasie i zwyklego vipa Wtedy masz mozliwosc wymiany 500lvla i zwyklego vipa na GOLDEN VIPA DR! Osoba ktora osiagnie ten lvl moze dobrowolnie wymienic lvl(tak resetuje sie do 1) i zwyklego vipa na Golden Vipa Wystarczy napisac posta po nizej i przypomnac mi na serwerze ZACZYNAMY FRAGOWANIE ! --- Aktualna lista GOLD VIPOW ---
 18. Dzięki za zgłoszenie. Myśle, że grascz utrudniający grę graczom zostanie odpowiednio "nagrodzony"
 19. Admin cytrusik:P stracił rangę. Brak aktywności na serwerze i forum.
 20. Twoje wyjaśnienie jest ok. opienie innych adminow i graczy też wskazują na poprawne rozpatrzenie podania. Po rozmowie z Opiekunem dodajemy Ci rangę admina. Admin testowy dodany.
 21. Ja jestem przeciwny byś dostał admina na bf2. Nie wspomniałeś tu nikomu, że miałeś już admina! Miałeś admina i totalnie olałeś nas wszystkich. Gdy serwer zaczynał świecić pustkami to Ty po prostu "ulotniłeś się" nie pisząc nawet słowa na odchodne. Nie ważne co tam się działo, czy wogóle coś działo.Jako, ze byłeś w Ekipie powinieneś napisać wyjaśnienie, rezygnacje. Wielu adminów czy graczy, gdy serwer zaczynał świecić pustkiami, walczyło o każdego gracza.Nie spali po nocach i główkowali by serwer zapełnić. Udało się dzięki Opiekunce Weedowej i pozostałych adminow i graczom.Dzięki nim serwer powraca do dobrej grywalności. Dlatego moim zdaniem, już wykorzystałeś swoją szanse bycia adminem u nas. Na obecną chwile nie pokazaleś, że bardzo Ci zależy na dobru serwera a podanie napisane jest w kontekscie "szablonowe" Jako gracz nie mam nic do Ciebie ale jako funkcyjny na tym forum i serwerze jestem na NIE. Poczekam jeszcze na opinie pozostalych adminów i porozumie się po tym z Opiekunką serwera.
 22. Do rangi Pom. Opiekuna serwera został dodany admin *ELO*. Jako, że był już Opiekunem tego serwera nie trzeba mu tłumaczyć co i jak ale dla innych ta informacja jest potrzebna bo w razie spraw z serwerem zgłaszać się również do niego.
 23. A niby co się dzieje?
 24. Po za tym.Tobie Mario przypominam o jednej podstawowej sprawie. Jak masz zamiar "mieszać" tutaj ponownie to już radzę Ci odpuścić.Graj tam gdzie grasz a wiem gdzie grasz i z kim grasz.......... Temat zamykam bez unbana. Prosta piłka. Szukasz dziury w całym?! To znalazłeś. Mario i MarioBross mają multikonto bo akurat Ja to sprawdziłem.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.