Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Kalkus

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Kalkus

 • Urodziny

Profile Information

 • Skąd:
  Seroki
 1. Patola na deathrunie

  Sorki ale nie pamiętam już. Następnym razem od razu napiszę nick i czym se zawinił
 2. Patola na deathrunie

  Witam wszystkich! Dawno mnie tu nie było ale ostatnio chciałem pograć se na deathrunie i to co tam się odwalało to jest masakra. Mam na myśli przede wszystkim dzieci mówiące na mikro i wyzywanie. Chciał bym prosić administracje o lepsze pilnowanie porządku!

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.