Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Zdzi$zek

Junior Administrator
 • Ilość dodanej zawartości

  318
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  19

Zawartość dodana przez Zdzi$zek

 1. [ZBANOWANY][Surf][Skarga] Clutchowskyy

  Zbanowany, dzięki za zgłoszenie.
 2. [PRZYJĘTY] Podanie surf -__-

  No muszę przyznać, że podanie ładnie napisane. Jeśli chodzi o jakieś problemy to oprócz administracji możesz również pisać do moderatorów. Jak rozmowa na tsie ładnie przebiegnie to ja jestem za EDIT: @karko85 w swoim podaniu się nie wypowiadamy, trzeba poczekać na wypowiedzi innych. Przede wszystkim opiekunów
 3. Za co mam bana ???

  Podaj swoje IP oraz sid Nie ma już u nas jailbreaka, nie pomyliłeś z deathrunem?

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.