Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

ShajbuSS

Opiekun Serwera CS 1.6
  • Ilość dodanej zawartości

    184
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez ShajbuSS

  1. Wypowiem się ponieważ ktoś tutaj próbuje się mną usprawiedliwiać. Otóż, jak wszyscy doskonale wiemy bicie z T1 jest zakazane, ale samo stanie na nim już nie. Dlatego zauważyłem, że coraz więcej osób wykorzystuje ten fakt do prowokowania administracji, która zamiast grać (bądź oglądać innych graczy) musi się skupiać na tym jednym przypadku który sobie TYLKO STOI NA T1. Panowie. Jak ma być szacunek to w obie strony a nie, że my (Admini) mamy szanować graczy a sami być upokarzani bądź prowokowani. Co do reakcji @BLAM`a to była w pełni słuszna, choć siedzenie ze stoperem sobie daruj, bo ja też mógłbym Ci policzyć czasami . Co do skargi to język w jakim jest napisana, nie sprawia wrażenia "skargi" a raczej wyżywania się, więc następnym razem za takie coś może być Ci przyznany warn na forum - uważaj. Czas bana minął, więc jedyne co mogę powiedzieć to to, żebyś uważał teraz na BLAM`a bo ten pan lubi sobie obierać cele.
  2. Gram bardzo rzadko na DR`e. Ale przyznaje rację panom ^. Powtarzalność map jest tak duża, że czasami aby pograć na forrest albo na jakiś mniej znanych to cały dzień się czekało.
  3. Po 1 : nie piszemy pod swoimi postami - istnieje coś takiego jak opcja EDYTUJ, to jej używaj Po 2 : Dziwne, że nie wiedziałem. Skoro na początku rundy (po 4 sekundach) odezwałeś się Ty i miałeś o dziwo identyczny głos jak pan z końca rundy Po 3 : Zamiast spamować to poczekaj na to aż reszta Adminów którzy byli się wypowie Po 4 : To nie perm a ban czasowy ( Równie dobrze mogłeś za taką zagrywkę dostać na dłużej niż pół godziny), więc spamowanie nie cofnie czasu.
  4. Człowieku. To, że była bitwa freestylowa to swoją drogą, ale Ty nie dostałeś bana za to, że dałeś swój punch line a za to, że na koniec runy (co raczej już nie było odpowiedzią na żaden wers) powiedziałeś : uwaga cytuje "Shajbuss to cwel". Potwierdzi to i @Zdzi$zek i @Ciappo i @werteZ i @Neverwinter. Czyli uwaga - aż 4 adminów. Zastanów się następnym razem co mówisz, do kogo, i w którym momencie.
  5. Tak sobie oglądam te screeny i oglądam i jedyny wniosek jaki z tego wyciągam to taki, że faktycznie udało Ci się nie blokować rampy na tych screenach. A co do samej skargi. Byłeś wielokrotnie ostrzegany co do tego, że blokujesz rampę i nie tylko przeze mnie. Bodajże, choć nie chce dzielić winy, ale o ile się nie mylę to @Ciappo też coś mówił na temat blokowania jak i tego (o czym z resztą powiedziałeś) kampienia z AWP. Co do Twojej sprawy. Krótko, zwięźle i na temat. Ja Ci powiedziałem, że jeżeli dalej będziesz blokował (i nie ma czegoś takiego jak ominięcie Ciebie, kiedy Ty w kogoś na pałę z kosą wjeżdżasz) to będziesz leciał z serwera. Wczoraj - i tutaj nowość udało Ci się nie blokować rampy, ale za to dostałeś od @BLAM bana za bicie w Gun Roomie. Więc zrozum, że w regulaminie nie ma punktu : ZAKAZ BLOKOWANIA RAMPY, ale istnieje punkt mówiący o tym, że utrudnianie gry będzie karane kick`iem bądź banem. A Twoje blokowanie rampy to utrudnianie gry zwłaszcza nowym graczom którzy uczą się rozpędzać. Ale nie mają takiej możliwości bo w połowie drogi dostają kosę na klate i koniec. Więc moje zdanie wygląda następująco : Nie podoba Ci się jak ktoś lata z AWP ? Sam z nią polataj. Nie podoba Ci się to, że dostajesz bany za blokowanie ? To nie blokuj. Krótka piłka.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.