Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

VARIACIK

Admin [Surf]
 • Ilość dodanej zawartości

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O VARIACIK

 • Urodziny 02.04.1997

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Contact Methods

 • Gadu-Gadu
  0

Ostatnie wizyty

63 wyświetleń profilu
 1. Też mi się strasznie podobają traile nawet już pisałem o tym no ale niestety.... Ale skoro @Nito mówi że najlepiej klasycznie, to dźwięki jak najbardziej się nadają, są przecież stare jak cs 1.6 Budzi radość kiedy dobrze Ci idzie i aż wszyscy o tym słyszą, jestem za!
 2. Witam serdecznie po raz drugi, 1. Twój nick: VARIACIK 2. Jak długo grasz na serwerze: od lata 3. Masz admina na innym serwerze: Nie 4. Czy byłeś karany: Owszem! -perm za aima (miałem skilla) -raz sam chciałem bana bo za długo grałem i nie umiałem się odkleić od kompa -jakieś tam blokowania rampy 5. Masz konto steam: Tak 6. Twój adres IP: Zmienne 7. Dlaczego Ja: - a dlaczego nie ja? - kontakt z graczami i niektórymi adminami przez fb - znany wśród graczy - legendarny kosiarz - często nie ma admina na serwie, byłbym ja! - słowa Shajbuss’a „Ciebie najbardziej bym widział jako admina, złóż podanko!” - wiek (za 3 miechy 20 lat) 8. Ile masz lat: 19 9. Nick Steam/SteamID: http://steamcommunity.com/profiles/76561198027143273/ 10. Staż w CS 1.6: od podstawówki, pierwsza mapa na której grałem to surf_ski2 !!!! 11. Ilość przegranych godzin na serwerze: http://www.gametracker.com/player/VARIACIK/193.33.177.12:27026/ 12. Znajomość amxx: słaba, nie będę oszukiwał, ostatni raz miałem admina na surfie gdy byłem gimbusem, potrzebuję przypomnienia komend 13. Ile grasz dziennie: raz wcale, raz całe dnie 14. Godziny w jakich grasz: jak mam czas to wbije, raz rano, raz wieczorem, różnie 15. Sprawny mikrofon: jeszcze jak! PS. przepraszam że ostatnim razem się nie zgłosiłem, pewna kobieta zawróciła mi w głowie i nie było mnie wgl na kompie, to już się nie powtórzy
 3. Nick Admina: ShajbuSS Powód złożenia skargi: Zostałem zbanowany na godzinę, powód "blokujesz rampe". Nie dość że w tym czasie nie blokowałem rampy tylko raczej strzelałem z m4a1 (co jest na screenach), to nie istnieje takie coś jak ban za blokowanie rampy. ShajbuSS raz tłumaczył mi, że banuje mnie za to dlatego, że to wpływa negatywnie na grę (czy coś w tym stylu). Równie dobrze można powiedzieć że ktoś jak zabija ciągle z AWP, też wpływa negatywnie na poziom gry bo tylko zostajesz zabity z daleka i nie istnieje wtedy starcie wręcz z wrogiem. Podkreślam że nie ma admina, który za to mnie banuje tylko ShajbuSS. Niestety, każdy ma inny styl gry i nawet jeśli blokuję, to każdy może mnie ominąć, co więcej ja stoję z nożem a wy macie do dyspozycji każdą broń. Nie każdy musi tylko spadać ciągle z pompą... Chciałbym aby raz na zawsze wyjaśniła się sprawa banów za "blokowanie rampy". Już nie mówiąc o tym, że dostaje te bany co chwilę, tak jakby się na mnie uwziął, a tym razem niesłusznie. Dowody: http://www84.zippyshare.com/v/uAfTpzXp/file.html

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.