Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

BLAM

Admin [Surf]
  • Ilość dodanej zawartości

    12
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O BLAM

  • Urodziny

Profile Information

  • Płeć
    Kobieta
  1. Zacznijmy od tego drogi graczu serwera surf To nie jest twój pierwszy wybryk ale dla pewności mam włączony stoper (camp meter sie odnawia jak trafisz nawet za 1 hita) i przekroczyło to czas dozwolony czyli 10 sekund, nawet nie trafiłeś a twój wynosił 83%. Proszę ten "admin" i tak jest dla Ciebie za łagodny a wiesz dla czego ? Kiedy wchodzisz na serwer, widzisz mój nick , od razu mówisz np: o wszedł mój ulubiony admin który daje mi bany za g*wno, o jezu znowu mnie zbanuje za nic . Słuchaj mi to osobiście nie przeszkadzało ale zaczęło się to robić już denerwujące... Po przez takie coś inni gracze mogą mnie źle odbierać a nie o to w tym wszystkim chodzi , tu chodzi o dobrą i miłą zabawę. Pozwolę przytoczyć Sobie jeszcze z tego cytatu "a kiedy jest na serwrze to nie gra tylko cały swój czas poswieca temu eby patrzec na mnie ..." Popatrz na to logicznie, jestem Adminem na tym serwerze od końca 2016 roku i staram się jak mogę , ogarnąć łamiących regulamin , banuje , kickuje. Z @ShajbuSS miałem kilka razy sytuację. Właśnie w twojej sprawie się pytałem co mam zrobić jeżeli gościu mi siedzi na T1 i nie bije innych graczy, mówił od razu banuj na 30 minut. Ja starałem się Tobie to przetłumaczyć ale na marne... To nie była żadna prowokacja mój drogi. Tylko danie Ci do zrozumienia że masz się liczyć z tym co robisz i nie tylko Ty ale też inni gracze Tyle razy Cię upominałem przez mikrofon, i na say:@@ o kulturze ale momentami dalej to robiłeś Kolejna sprawa jest taka , gdzie masz to demko o którym mówiłeś ?

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.