Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Matteo

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  70
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

Zawartość dodana przez Matteo

 1. oczywiście że tak znany chłopak idzie pogadać z nim ogarniety gt
 2. plusik leci dobre nutki kumplu
 3. Siema! zauważyłem że została dodana kosa (karambit) na serwer lecz moim zdaniem to nie zbyt dobry pomysł ponieważ jest ogromny spadek fps :p bez kosy z bronią 300+ z kosą 130+ więc różnica jest i bardzo bym prosił by może była taka komenda na wyłączenie owej kosy ;p

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.