Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Matteo

Admin [DeathRuN]
 • Ilość dodanej zawartości

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Matteo

 1. Oczywiście że tak Mimo wieku ogar jakich malo Mikro uzywa idzie z nim pogadac posmiac itp. Gt na + Amx Jeszcze raz na tak
 2. Date popraw ;p
 3. Na NIE - ani razu cb nie widziałem O.o pograj troszke daj się poznać ludziom -link GT jest NoLifa :V w wieku 6 lat w cs'a ale ok niby mikro a nie slyszlem ani razu :V
 4. Oczywiście że jestem za! Sam miałem chęć pisać o tym temat tylko internety nie pozwalają praktycznie co trzecia mapa to jest ta sama ;V i troszke to nudzi.
 5. Halo my to już przerabialiśmy chyba forum sie popsuło ;D
 6. Lub po prostu zwiększyć grawitacje o np. 200 i dodać mu skok :V

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.