Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

spasiak

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O spasiak

 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Nie Wybrano
 1. 1. Twój nick: spasiak 2. Jak długo grasz na serwerze: Jeszcze w tym roku na nim grałem pod inną nazwą, teraz wróciłem i przesiaduję tu 10 bodajże dni. 3. Masz admina na innym serwerze: Nie 4. Czy byłeś karany: Tak, dostałem bana za przebywanie w jednym miejscu dłużej niż 10 sekund. Człowiek uczy się na błędach i już tego nie robię 5. Masz konto steam: Owszem mam. Gram poprzez steama. 6. Twój adres IP: Zmienne 7. Dlaczego Ja: Dziennie spędzam na serwerze dużo czasu. Gram zazwyczaj w godzinach, gdzie adminów nie ma lub akurat wychodzą. Strasznie irytuje mnie kampienie na T1/respie, czego na tym serwerze jest pod dostatkiem. Miałem admina ośmiokrotnie oraz junior admina serwera na innej sieci (w zaledwie 6 miesięcy wstecz). Nie było to tak dawno i większość komend pamiętam z tych co umiałem, lecz jest garstka takich, co uciekły mi z pamięci. W ciągu jednego dnia jestem w stanie uzupełnić braki. 8. Ile masz lat: 16 9. Nick Steam/SteamID: STEAM_0:1:88069936 10. Staż w CS 1.6: 5 lat 11. Ilość przegranych godzin na serwerze: http://www.gametracker.com/player/spasiak/193.33.177.12:27026/ 12. Znajomość amxx: Dobra 13. Ile grasz dziennie: W tygodniu 2-3h a weekendy dłużej. 14. Godziny w jakich grasz: Dokładnie nie umiem określić, popołudniowe 15. Sprawny mikrofon: Jest
 2. A więc odniosę się do gry z AWP. Z tego co mi wiadomo 2 kile/10 sekund na kampę. Moją propozycją jest zlikwidowanie tych 10 sekund a zostawienie tylko 2 killi. Dlaczego? A to dlatego, że za każdym razem kiedy przylatuje się do jakiegoś miejsca to trzeba liczyć/uważać na te sekundy. Równie dobrze mógłbym siedzieć w jednej kampie całą mape i nie zabić nikogo - wyszłoby to przecież na moją niekorzyść z siedzienia w jednym miejcu. Na serwerze jest przecież kamp meter i po czasie i tak będzie trzeba zmienić miejscówkę i tak... Pewnie będą sprzeciwy odnośnie tych 10 sekund ale zanim ktoś jakiś napisze niech przemyśli i udzieli mi jasnej odpowiedzi, dlaczego ten czas musi zostać. Proszę przemyślcie sprawę, bo to nie ma najmniejszego sensu, 2 zabójstwa to jak najbardziej słuszny krok aby zapobiec sępieniu. Znacznie ułatwi to życie i zapobiegnie wyzwiskom odnośnie spóźnienia się np. o 3 sekundy Pozdrawiam, proszę o argumenty przeciw usunięciu! (SENSOWNE)

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.