Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

NaebanYMiszczU.

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

5 obserwujących

O NaebanYMiszczU.

 • Urodziny

Contact Methods

 • Gadu-Gadu
  53792805
 1. Jestem Na TAK + AMX +Ogarnięty + Mikro + GT ( Zawsze Można Nadrobić ) - Karany + Znany na serwerze Pozdrawiam MiszczU.
 2. Jestem na TAK +Mikro +Amx (Wszystkiego można się jeszcze nauczyć) +Gt +Ogarniety +/- Straż Dodatkowo Posiada Gadu Gadu jakby ktoś chciał się skontaktować z (Przyszłym Może) Adminem Dużo Gra Znany Na Serwerze Kulturka Jest Da Się z Nim Pogadać i Pośmieszkować @@@ Dodaj coś kreatywnego co będzie więcej wnosić do podania masz 12h.
 3. Nick NaebanYMiszczU. lvl: 500 Dgl Laska VIP Jest
 4. Nick podczas gry: NaebanYMiszczU. Wiek: 15.5 Staż na serwerze: Może ze 2 lata z Przerwami Ilość przegranych godzin na serwerze (link do GT): http://www.gametracker.com/player/NaebanYMiszczU./193.33.177.21:27030/ Czy posiadasz admina na innym serwerze?: Nie Czy byłeś karany/a?: Może z 2 lub 3 razy Czy posiadasz CS 1.6 na STEAM?: Nie Twój adres IP: Zmienne Dlaczego właśnie Ty: Chciałbym Pomóc Nick Steam/SteamID: http://steamcommunity.com/profiles/76561198364149660/ Staż w CS 1.6: 5 lat Znajomość amx (1/10): 4/10 Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak Będziesz grał min 2h dziennie (zgodnie z pkt10): Tak Będziesz odwiedział forum MINIMUM 1 raz dziennie: Tak

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.