Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

jedrzej 08

Użytkownik
  • Ilość dodanej zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O jedrzej 08

  • Urodziny

Contact Methods

  • Gadu-Gadu
    0
  1. Witam, Zwracam się z uprzejmą prośbą do administracji serwera deathrun o możliwość odzyskania hasła na nick "Venom". Niejednolitość nicku na forum, z nickiem używanym w grze, a także powód skierowania do Was owej prośby wyjaśniam następująco: Między 7 a 14 stycznia zmieniłem z powodów czysto estetycznych nick "jedrzej 08" na "Venom" co widać na załączonych zrzutach ekranu wykonanych przez administratora w dniach 7 i 14 stycznia. Nie przyłożywszy większej uwagi do znaków zapomniałem moje hasło. Prośbę swą motywuję chęcią kontynuacji gry na serwerze używając nicku "Venom" Z poważaniem Załącznik http://www25.zippyshare.com/v/l13RoNOx/file.html - Zrzuty ekranu

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.