Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

malvo1337

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O malvo1337

 • Urodziny

Contact Methods

 • Gadu-Gadu
  0
 1. Widać tą waszą solidarność, już się nie będę kłócił, bo macie przewagę liczebną. Nie ważne co by się stało i tak wyjdzie na to, że jesteście niewinni...
 2. Ziomek, ile razy mam Ci mówić, że to nie byłem ja? Chuj, że to nie był perm, ale kurwa ban za nic.
 3. Ziomek, sam nie widziałeś kto to powiedział, daję Ci moje słowo, że to nie byłem ja. W ogóle to ten typ miał inny głos i sam się zapytałem kto to powiedział.
 4. Nick Admina: ShajbuSS Powód złożenia skargi: Na serwie urządza sobie bitwę freestylową, ale gdy odpowiedziałem 'panczlajnem' dostałem bana tytułem ''przemyśl to''. Dowody: Na serwerze grają ludzie, mogą potwierdzić o tym co zaszło. [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server! [AMXBans] You can complain about your ban @ www.Deagle.pl [AMXBans] Reason: 'przemysl to' [AMXBans] Duration: '30 minutes' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:95946972' [AMXBans] Your IP: '213.199.254.94' [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Screenshot taken on player MALVO=D (213.199.254.94) 07.01.2017 - 22:20:17 by admin ShajbuSS

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.