Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Zagrajmer

Moderator
  • Ilość dodanej zawartości

    1297
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Zagrajmer

  1. 3 odsłona mojej galerii. Próżno tutaj będzie szukać avatarów i sygnatur raczej będziecie tutaj oglądać różnego rodzaju ulotki,wizytówki,wyglądy stron internetowych jakieś fotomanipulacje bo w tą stronę chcę iść :) Przy okazji mam zamiar się nauczyć rysować więc jak będą jakieś postępy (dopiero zaczynam) to również tutaj się pojawią :P Z biegiem czasu mogą pojawić się też tutaj różne projekty z illustratora  ale to wszystko w swoim czasie :D a na początek projekt wizytówek klubu fitness nazwa jest przypadkowa wymyślona na już tak samo logo byle żeby było bardziej tutaj chodzi o układ formy i treści ( tak wiem fitness przez 2 "s" ale to nie chodzi o to :P)  
  2. Fotomontaż oj kiedy ja to ostatnio robiłem before/afer

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.