Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

upsSs.!

Zasłużony Deaglowiec
  • Ilość dodanej zawartości

    1154
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez upsSs.!

  1. 1. Połączenie serwerów BF2 i stworzenie jednego 2. Zmiana adresu IP -> 193.33.177.84 ZAPISUJEMY.! 3. Ograniczenie map do de_dust2 + de_inferno (kwestia do ustalenia i przedyskutowania w najbliższym czasie) 4. Userów z czasem gry od 30h proszę o kontakt w odpowiednim temacie w celu odzyskania odznak 5. Admini, którzy do tej pory z nami współpracowali zostają bez żadnych podań 6. Paczka BF2, która jest robiona specjalnie i wyczekiwana od długiego czasu niedługo powinna dotrzeć Pozostałe informacje będą dopisywane w tym temacie Pozdrawiam upsSs.!

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.