Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Maskotka.

Zasłużony Deaglowiec
 • Ilość dodanej zawartości

  739
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  3

Zawartość dodana przez Maskotka.

 1. Jestem za 1.30
 2. Odrzucone Pograj dłużej zacznij się udzielać i oczywiście daj się graczom w znaki poznać i zapraszamy za jakiś czas (2tyg minimum)
 3. Zamykam . Proszę o nagrodzenie przez admina czy moderator'a kary dla tego gracza gdybym mnie nie było na serwerze bo niestety czasu brak ostatnio
 4. AKT. 21.02
 5. Witam, ten o to temat przedstawiać będzie spis aktualnych Opiekunów czyli Adminów Deathrun Czyli ranga oraz ranga W RAZIE AKTUALIZOWANIA POSTA PROSIŁABYM WIADOMOŚĆ PRIV. Temat stworzony by gracze wiedzieli do jakich adminów maja się zgłaszać , oraz owego tematu nie było od jakiegoś czasu. OPIEKUN: Maskotka. STEAM_0:1:1056912 POMOCNICZY OPIEKUN : *ELO* STEAM_S0:0:346298 SPIS ADMINÓW : 1. $_MefisTo_$* STEAM_0:0:164272623 2. Sealel STEAM_0:1:37610470 3. Many STEAM_0:0:145525488 4. Nob4Ever STEAM : BRAK ADMIN TESTOWY REKRUTACJA NA ADMIN'A OTWARTA! ZACHĘCAMY DO SKŁADANIA PODAŃ !
 6. Powodzenia Pyszczku , mi niestety na razie mało czasu żeby coś nawet zrobić. Myślę ze wytrzymasz ze mną :P
 7. Aktualny temat dotyczący modeli
 8. W tym temacie prosiłabym wszelkie propozycje co byście zmienili na serwerze dodali czy też usunęli.
 9. 1. W tym temacie wrzuć propozycje kos jak i modeli vip'a czy gold vip'a. 2. Tobie tylko to przeszkadza, moge nikt nie narzeka ale jeśli takowy plugin znajdziesz to proszę o wstawienie link'a jeśli chcesz pomóc . 3. Punkt 1 zobacz. 4. Bezsens i obciążanie serweru i spadek fps.
 10. Również wrzucę kilka propozycji od siebie czy graczom sie podoba 2 modele są już wrzucone u góry jak widzę więc ich nie wstawiam http://gamebanana.com/skins/125757 http://gamebanana.com/skins/125954 http://gamebanana.com/skins/122869 Zawsze to się dobrze poradzić kogoś oraz sięgnąć po opinie innych http://cs-bg.info/skin/2744
 11. Ewidentnie widać ze jaja sobie robi... "11. Ilość przegranych godzin na serwerze: będzie z 2h" a gra podobno 12h dziennie " Kaleczysz język i wypowiadanie się we własnym podaniu ze jesteś na tak to jest jakaś kpina.
 12. Odbanowany.
 13. Aktualizacja 10.02
 14. Potrzebowałabym twojego ip kolego
 15. Płaczecie o głupie odznaki ale końcu trzeba je zresetować. By nowi gracze, którzy przychodzą tu na serwerownie mieli równe szanse. Na tak
 16. Nieaktualne. Zamykam
 17. Temat nieaktualny, zamykam.
 18. Temat już nieaktualny wiec zamykam
 19. Zamykam. Noże są wgrane można sprawdzić za pomocą wpisania /noze
 20. Sprawa wyjaśniona, zamykam.
 21. Temat wyjaśniony, więc zamykam .

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.