Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Maskotka.

Zasłużony Deaglowiec
 • Ilość dodanej zawartości

  745
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  3

Zawartość dodana przez Maskotka.

 1. Powodzenia Rzuciłam 30zł na rozkręcenie I również zapraszam .. Miła ekipa nic tylko grać !
 2. Powodzenia W roli opiekunki !
 3. Daj się przekonać dla góry ze się poprawiłeś Ja jestem za, może miewałeś złe dni ze mało wchodziłeś ale nic ku twojej pracy nie miałam Weedowa ty tyle wchodziłaś na deathrun'a co kot na drapał ... I tak naprawdę mało wiesz
 4. Jestem za 1.30
 5. Odrzucone Pograj dłużej zacznij się udzielać i oczywiście daj się graczom w znaki poznać i zapraszamy za jakiś czas (2tyg minimum)
 6. Zamykam . Proszę o nagrodzenie przez admina czy moderator'a kary dla tego gracza gdybym mnie nie było na serwerze bo niestety czasu brak ostatnio
 7. AKT. 21.02
 8. Administracja serwera DeathRun Opiekunowie: @Hraesvelgr @Młoda. ♥ Administracja: @piter1716 @ChojnosXpompa @BadTemper Admin i Testowi: ---- REKRUTACJA NA ADMINA OTWARTA! ZACHĘCAMY DO SKŁADANIA PODAŃ !
 9. W tym temacie prosiłabym wszelkie propozycje co byście zmienili na serwerze dodali czy też usunęli.
 10. 1. W tym temacie wrzuć propozycje kos jak i modeli vip'a czy gold vip'a. 2. Tobie tylko to przeszkadza, moge nikt nie narzeka ale jeśli takowy plugin znajdziesz to proszę o wstawienie link'a jeśli chcesz pomóc . 3. Punkt 1 zobacz. 4. Bezsens i obciążanie serweru i spadek fps.
 11. Również wrzucę kilka propozycji od siebie czy graczom sie podoba 2 modele są już wrzucone u góry jak widzę więc ich nie wstawiam http://gamebanana.com/skins/125757 http://gamebanana.com/skins/125954 http://gamebanana.com/skins/122869 Zawsze to się dobrze poradzić kogoś oraz sięgnąć po opinie innych http://cs-bg.info/skin/2744
 12. Ewidentnie widać ze jaja sobie robi... "11. Ilość przegranych godzin na serwerze: będzie z 2h" a gra podobno 12h dziennie " Kaleczysz język i wypowiadanie się we własnym podaniu ze jesteś na tak to jest jakaś kpina.
 13. Odbanowany.
 14. Aktualizacja 10.02
 15. Potrzebowałabym twojego ip kolego
 16. Płaczecie o głupie odznaki ale końcu trzeba je zresetować. By nowi gracze, którzy przychodzą tu na serwerownie mieli równe szanse. Na tak
 17. Temat już nieaktualny wiec zamykam
 18. Zamykam. Noże są wgrane można sprawdzić za pomocą wpisania /noze
 19. Sprawa wyjaśniona, zamykam.
 20. Temat wyjaśniony, więc zamykam .

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.