Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

trec7'

Admin [FFA+BF2]
 • Ilość dodanej zawartości

  108
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O trec7'

 • Urodziny 23.04.1988

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Krzeszowice k/ Krakowa

Ostatnie wizyty

1094 wyświetleń profilu
 1. Dla mnie nie nie znamy Cię wgl pograj trochę najpierw
 2. chyba podanie napisane w złym miejscu:) --------------------------------------------------- Już zostało przeniesione do odpowiedniego działu /Zdzi$zek
 3. jestem na TAK..ogarnięty gość...kupuj mikro i witamy w ekipie!
 4. Jeśli jest mikro to jest na tak!
 5. Mam wyłączone rs ale nie sadze ,żeby sam pseudo hh był dobra opcja
 6. Tez jestem za !
 7. Witam. Wpadłem na taki pomysł żeby np po resecie odznak był zakaz ich kupowania przez jakiś czas (tydzień lub dwa). Każdy miałby równe szanse przez jakiś czas i może więcej ludzi by z nami zostało? sam wiem na swoim przykładzie ,że jeśli będzie tak jak zawsze to po 5 min kupię 007 ze wszystkiego i wtedy gracze którzy nas odwiedzą uciekną i zapewne nigdy nie wrócą. Amen.
 8. jestem na TAK:) Będzie śmiesznie:D
 9. Zgadzam się tutaj z tigerem! Zniknąłeś bez słowa i pojawiłeś się nagle ...nic do Ciebie nie mam ale jak dla mnie powinieneś pograć jeszcze chwile jako 'wolny' gracz i zobaczymy czy Ci się nie znudzi to znów !
 10. wydaje mi się ,że to dobry pomysł. Niech chociaż przez chwilę wszyscy mają równe szansę.
 11. mnie to tam lotto!:D jestem neutralny...dostosuje się:)

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.