Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Tiger_pl

Counter Strike Global Offensive [PL][NoSteam]

54 postów w tym temacie

[attachment=614:997820.jpg]

Counter-Strike Global Offensive v1.34.0.1

Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet

Nowa odsłona klasycznej strzelanki sieciowej, która stała się podstawą współczesnego esportu. Twórcy produkcji starali się wprowadzić sporo usprawnień do rozgrywki i jednocześnie zachować podstawowe cechy pierwowzoru. Gra jest skierowana przede wszystkim do fanów multiplayera i zawiera wiele trybów zabawy. Gracze wcielają się w niej w terrorystów lub antyterrorystów i prowadzą zacięte pojedynki.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=233311

Wymagania sprzętowe:
Rekomendowane: Core 2 Duo 2 GHz, 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 7.6 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Instalacja itp. w poradniku autora:
http://youtu.be/lBka7IlX5Ek
(patchowanie trwa naprawdę długo więc proszę się nie zniechęcać wszystko działa w 100%)
!!!UWAGA!!!
Podczas instalacji w miejscu na nazwisko podajcie swoją nazwę którą chcecie mieć w grze.

lista serwerów:

[DEAGLE.PL] | [CS:GO FFA]

[url=http://www.gametracker.com/server_info/91.196.48.13:28000/]b_560_95_1.png[/url]

91.196.48.13:28000   

[DEAGLE.PL] | [ONLY_DD2]

[url=http://www.gametracker.com/server_info/91.196.48.13:27017/]b_560_95_1.png[/url]

91.196.48.13:27017

Deagle.pl:[128 PRO]:[4FUN]:[FASTDRO​P]:[KONKURS]

[url=http://www.gametracker.com/server_info/31.186.82.111:28035/]b_560_95_1.png[/url]

31.186.82.111:28035

Nie jestem autorem wstawki, jedynie umieszczam ja na tym portalu.

Życzę miłego grania.

Pobieranie:
plik torrent:

dol.gif

[attachment=615:Counter Strike Global Offensive PLdeagle.pl].rar]

Bezpośrednie Pobieranie (3.2Gb 10-20 minut pobierania):

Kliknij w Pobieram

dol.gif

KLIK POBIERAM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta wersja działa tylko na nielicznych serwerach ( bardzo dobrze ) ponieważ ponad 80% serwerów to serwery only steam ;) Jeśli chcesz grać mixy to tylko na steam ponieważ musisz otrzymywać rangi itp. Więc przed negatywną opinią zapoznajcie się jak działa Cs Go non steam. A poza tym logiczne chyba, że Valve nie da się okraść i pozwoli na MMy non steam xD

A te 30 zł na klucz z allegro to chyba nie majątek a na prawdę warto i polecam kosmos pomiędzy 1.6 i Cs Go jest :D

Edytowane przez Mikołaj Grajek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam problem z pobraniem tej gry wciąż dochodzi mi do 400 mb i pobieranie się kończy tak jakby gra się już pobrała ale tak nie jest 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można grać na serwerach tak jak na cstrike 1.6 tam gdzie są wgrane dwa protokoły.Steam i nosteam.

Przemo69 jak nie wiesz to nie pisz bzdur.Instalka i gra działa bo przecież na sam testowałem przed wrzuceniem tego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ten patch nie działa. Instalowalem 4 razy i 3 razy z tym patchem nie działo lub pobierało się w nieskończoność a za 4 bez patcha już działa tylko ze chyba przez to że bez patcha nie mogę grać na serwerach :p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heja , Mam problem ponieważ wszystko działa pięknie i bez problemów...do czasu ponieważ z jakiegoś powodu nie widzę skinów ;-; Wcześniej były i było ok teraz nie widzę a zamiast M4A1-S mam M4A4 ;-; Ktoś wie jak to naprawić?

*takie duże żeby ktoś zauważył*

Edytowane przez StickD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pobrałem i po instalacji jeszcze coś pobrało i wtedy wcisnąłem PATCH bo nic innego nie było i wtedy stoi wszystko przez godzine i nie rusza ? Miał ktoś tak ?

W tym niebieskim oknie, bo inaczej chyba nie da sie co ?

Zostawie to na noc, zobaczymy co rano będzie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.