Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

dezain!

MAPY

Witam ,  chcialbym zaproponowac zeby dodac jeszcze 2 lekcje. Akurat nie mam konkretnych map na mysli ale mysle ze napewno sie cos znajdzie fajnego .  Wydaje mi sie ze to bedzie ciekawa sprawa bo ta jedna mapa troche sie nudzi jak ktos dlugo gra a chyba nie ma teraz serwera z innymi mapami niz ski2 to tez pomoze napewno serwerowi bo napewno sa tez ludzie tacy jak ja i im powoli nudzi sie ta mapa , a to ciekawy projekt bedzie jak beda te mapki :) to tyle ,mam nadzieje ze sie tez spodoba :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaproponuj może jakieś mapy, aby można było rozmawiać o konkretach. Według mnie 3/4 graczy jak nie więcej woli zwykłego Surfa taki jaki jest. Najbardziej przyciąga. Bo jesli doda się nową mapę będzie potrzebna tez aklimatyzacja, ponieważ ludzie jak widzą nową mapę i nie idzie im Surfowanie raz,drugi czy trzeci to wychodzą. A nam zależy, aby na serwerze było jak najwięcej i jak najczęściej dużo osób.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie widzę sensu dodawania kolejnej mapy, serwer jest ONLY surf ski 2 i to też nadaje mu charakter i wyróżnia spośród setek innych serwerów. Ja gram jakoś na tej mapie od dwóch lat i jeszcze mi się nie znudziła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.