dezain!

MAPY

7 postów w tym temacie

Witam ,  chcialbym zaproponowac zeby dodac jeszcze 2 lekcje. Akurat nie mam konkretnych map na mysli ale mysle ze napewno sie cos znajdzie fajnego .  Wydaje mi sie ze to bedzie ciekawa sprawa bo ta jedna mapa troche sie nudzi jak ktos dlugo gra a chyba nie ma teraz serwera z innymi mapami niz ski2 to tez pomoze napewno serwerowi bo napewno sa tez ludzie tacy jak ja i im powoli nudzi sie ta mapa , a to ciekawy projekt bedzie jak beda te mapki :) to tyle ,mam nadzieje ze sie tez spodoba :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaproponuj może jakieś mapy, aby można było rozmawiać o konkretach. Według mnie 3/4 graczy jak nie więcej woli zwykłego Surfa taki jaki jest. Najbardziej przyciąga. Bo jesli doda się nową mapę będzie potrzebna tez aklimatyzacja, ponieważ ludzie jak widzą nową mapę i nie idzie im Surfowanie raz,drugi czy trzeci to wychodzą. A nam zależy, aby na serwerze było jak najwięcej i jak najczęściej dużo osób.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie widzę sensu dodawania kolejnej mapy, serwer jest ONLY surf ski 2 i to też nadaje mu charakter i wyróżnia spośród setek innych serwerów. Ja gram jakoś na tej mapie od dwóch lat i jeszcze mi się nie znudziła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.