Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Domciu

Ważna informacja dla użytkowników deagle.pl

Witam wszystkich użytkowników deagle.pl !
Od dłuższego czasu zauważyłem powtarzający się problem w podaniach o admina, a mianowicie chodzi mi dokładnie o Wasze posty pisane pod każdym z nich typu: "Jestem na tak" oraz najbardziej żenujący "Powody UP" lub "Powody te same co u...".
Ludzie, pisaniem takich bzdet pokazujecie swój poziom intelektualny, który jest na mega niskim poziomie. Piszecie to tylko aby nabić ilość postów i zabłysnąć? Jeżeli nie znacie użytkownika lub macie zbliżone powody do tych, które już zostały wymienione to postarajcie się i napiszcie coś od siebie, coś oryginalnego lub darujcie sobie tą ciągle powtarzającą się formułkę...
Dlatego też od tej pory każda osoba, która dalej będzie pisać w takim sposób będzie nagradzana WARNEM !
Wydaję mi się, że reszta administracji zgodzi się ze mną w tej kwestii.

Pozdrawiam ! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

+rep ode mnie ponieważ mnie również to od dłuższego czasu wkurzalo i w końcu ktoś zdecydował się o tym napisac

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.