Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

MałaSmerfetka

[WYJAŚNIONE] Ranga dziewczyna+model

No wszystko fajnie.Ale Jak sprawdzę na serwerze, że dany gracz to dziewczyna?? Nie mam tam dostępu do.... majtek. :)

Tak poważnie.To Pewno, że można doadać model dziewczyny ale to wymaga potwierdzenia przez mikro, że dany gracz jest dziewczyną oraz napisania postu lub pw do mnie z nickiem i hasłem do steinfo_pw bym mógł dodć odpowiednią flagę dla tej rangi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tiger jesli nie masz nic przeciwko moge sie tym zajmowac , zrobisz mi kanal na ts i bede mogla sprawdzac czy dany gracz jest dziewczuna, bo do tego nie trzeba wcale mikrofonu, to widac poprostu w sposobie pisania ^^

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli mógłbym w tym temacie 2 słowa...

To jest Surf. Mapa, na której dobry fun gry wynika z 2 rzeczy:

1) umiejętności surfowania i refleksu gracza;

2) dobrego stanu technicznego serwa (bez lagów, crashy, spadków FPSów itp.)

Dodawanie tego typu "udoskonaleń" jakie proponujesz, odbije się na tym drugim.

Do tego zbędne kolorowanie say'a i kolejny plugin do obciążenia serwa.

Moim zdaniem jest to na Surfie zupełnie niepotrzebne. Tym bardziej, że jest to mapa, na której grę jest cholernie ciężko połączyć z jednoczesnym pisaniem. Tu priorytet ma komunikacja głosowa, a co za tym idzie, nie ma problemu w odróżnieniu chłopaka od dziewczyny. Pograj trochę na naszym Surfie to sama zobaczysz o czym mówię :)

To moje zdanie, poczekajmy na wypowiedzi innych adminów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.