Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

PanPatrycjusz

Darmowy dolar w skinach!

Witam serdecznie!

Pewnie kazdy z was chciałby dostać coś za darmo? 

Oczywiście nie ma nic za darmo na świecie, chociaż zaraz zaraz...

Jest jeden wyjątek...

Strona którą wam zaprezentuje daje właśnie taką możliwość

Przechodząc do sedna.. strona o której mowa TO:

https://csgo500.com/

Która się prezentuje tak:

Należy się zalogować przez swój steam (z CS:GO na koncie) przez zielona ikonke u góry po prawej stronie, ale spokojnie strona jest zaufana.

Po zalogowaniu przechodzimy do takiej zakładki:

Mamy już połowę sukcesu, teraz aby sfinalizować całe działanie

wystarczy, że wpiszemy w tym miejscu:

KOD "PATRYCJUSZ"

I TO TYLE! 

MOJA TAKTYKA:

Mamy 4 możliwości stawiania coinsow...

(czarne) 2x których jest najwięcej na kole 

(czerwone) 3x których jest troszke mniej       

(niebieskie) 5x których jest jeszcze mniej

(żółte) 50x który jest tylko jeden

Caly pic polega na tym ze praktycznie co kazde lub rzadko kiedy co drugie trzecie losowanie wypada czerwone albo czarne..

Przypuscmy mamy 1000 coinsow.. i co robimy z nimi?

Dajemy 150 na czarne (300 do wygrania)

I dajemy drugiego beta 100 na czerwone (300 do wygrania)

mamy około 80% ze bet wejdzie, oczywiscie bet moze nie wejsc i wpadnie niebieskie

W takim wypadku analogicznie powtarzamy tę czynnośc z podwojonymi stawkami czyli:

300 na czarne i 200 na czerwone, profit 100 coinsów, szansa na przegrana strasznie mała.

Pozdrawiam i mam nadzieje ze wam się przyda moja taktyka, bo jest na prawdę dobra:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

gdyby nie to, że chcesz zarabiać na kimś pieniądze to dałbym rep, ale brzydzi mnie nieco taka postawa

BIORE

działa :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.