Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

PolskiPepe

[WYJAŚNIONE] Kilka propozycji

Stwierdziłem, że na serwerze przydało by się parę zmian więc o to moje propozycje:

1. !voteban, !votekick
Na serwerze czasami zdarza się cziter a admina nie ma i na pewno takie komendy by się przydały. Działało by to na tej zasadzie, że piszemy na chacie !voteban lub !votekick, wybieramy gracza oraz powód, jeśli odpowiednia ilość graczy zagłosuje dana osoba zostaje wyrzucona/zbanowana na 30 min.

2. /zglos
To mogłoby ewentualnie zastąpić propozycje wyżej. Piszemy w grze komendę /zglos, wybieramy gracza oraz przyczynę zgłoszenia, a zgłoszenie pojawia się na chacie forum.

3. /mute
Tutaj chyba nie muszę się rozpisywać. Piszemy na chacie /mute i wybieramy gracza którego nie chcemy słyszeć. Dobrze by było gdyby nie dało się za pomocą tego wyciszyć administracji.

4. Nie skończone pieniądze
Mi osobiście często się zdarza, że brakuje mi pieniędzy więc pomyślałem, że takie coś na pewno by się przydało.

5. /kosa
Możliwość zmiany wyglądu noża. Parę prostych modeli aby nie było spadku fps a na pewno umiliło by to trochę oko.

6. Anty-spam
Może nie często ale zdarza się wejście na serwer jakiejś osoby lub bota który reklamuje inny serwer. Mam nadzieję, że nie muszę tłumaczyć jak to działa.

7. Brak możliwości strzelania z respa oraz t1.
Na innym serwerze typu surf spotkałem się z pluginem dzięki któremu, w wyznaczonych strefach nie dało się oddać strzału. Umiliło by to też pracę administracji ponieważ nie musieli by upominać graczy lub dawać im bany.

8. Dodatkowe kampy
Mam tutaj na myśli stworzenie za pomocą blockmakera dodatkowych miejsc do kampienia z awp. Czasami kończą mi się pomysły na kampy więc takie coś jak najbardziej by się przydało. Problem jest taki, że wraz z tym mogą pojawić się spadki fps.

9.HLTV
Mam tutaj oczywiście na myśli dodanie HLTV. Wiem, że było, ale znikło i nie wiem dlaczego.

Z mojej strony to by było na tyle. Dziękuje za przeczytanie tego posta :)

Edytowane przez PolskiPepe
Błąd w wyrazie (dziękuję koledze, że zwrócił mi uwagę)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. voteban i votekick byłoby nadużywane przez dzieci, nawet nie wyobrażasz sobie co ludzie potrafią wyczyniać jak wystarczy, że ktoś by dobrze grał

2. komenda /zglos to dobra opcja, jestem za

3. jeśli chodzi o /mute to da rade zmutować gracza, podczas gry wciskasz esc i pod przyciskiem disconnect masz player list i tam sobie możesz każdego wyciszyć

4. jakby były nieskończone pieniądze to by było za łatwo, a tak trzeba taką m3 np nastrzelać trochę fragów, żeby była kasa na następną=] ewentualnie można kupić  vipa i wtedy przy każdym zrespieniu masz możliwość wyboru m3,awp,ak47 lub m4a1

5. to już zależy od człowieka, ja np wole klasycznego surfa i csa, niekoniecznie każdemu by się to spodobało

6. przez antyspam czy tzw. antyreklame ludzie dostawaliby bany za pisanie zwykłych cyfr na czacie, więc to nie jest dobry pomysł

7. była mowa o czymś takim i złe by to nie było

8. gdyby się dodało nowe kampy to nie byłoby to już klasyczne surf_ski_2, więc nie sądzę, że to przejdzie, ja bym bardziej był za tym, aby dodać jakieś nowe mapy na serwer

9. HLTV ogólnie jest, ale znika, nie wiem z jakiego powodu, administracja musiałaby się wypowiedzieć co to się z tym dzieje

Edytowane przez Zdzi$zek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, PolskiPepe napisał:

Stwierdziłem, że na serwerze przydało by się parę zmian więc o to moje propozycje:

1. !voteban, !votekick
Na serwerze czasami zdarza się cziter a admina nie ma i na pewno takie komendy by się przydały. Działało by to na tej zasadzie, że piszemy na chacie !voteban lub !votekick, wybieramy gracza oraz powód, jeśli odpowiednia ilość graczy zagłosuje dana osoba zostaje wyrzucona/zbanowana na 30 min.
Na nie. Jeżeli ktoś gra dobrze lub bardzo dobrze, często miałby voty od słabszych graczy. Wielokrotnie gracze pisali na U@ "wywal Nito, bo odpalony", albo żeby banować innego admina lub gracza, który dobrze gra. Z tą komendą sypałyby się bezpodstawne bany.
2. /zglos
To mogłoby ewentualnie zastąpić propozycje wyżej. Piszemy w grze komendę /zglos, wybieramy gracza oraz przyczynę zgłoszenia, a zgłoszenie pojawia się na chacie forum.
O ile nie będzie się to wiązało z dużym obciążeniem, to na tak.
3. /mute
Tutaj chyba nie muszę się rozpisywać. Piszemy na chacie /mute i wybieramy gracza którego nie chcemy słyszeć. Dobrze by było gdyby nie dało się za pomocą tego wyciszyć administracji.
Na nie. Na serwie jest już możliwość mutowania gracza.
4. Nie skończone pieniądze
Mi osobiście często się zdarza, że brakuje mi pieniędzy więc pomyślałem, że takie coś na pewno by się przydało.
Na nie. Zachowajmy jakiś poziom trudności.
5. /kosa
Możliwość zmiany wyglądu noża. Parę prostych modeli aby nie było spadku fps a na pewno umiliło by to trochę oko.
Na nie. Moim zdaniem klasyka jest najlepsze. Niepotrzebne obciążanie serwa.
6. Anty-spam
Może nie często ale zdarza się wejście na serwer jakiejś osoby lub bota który reklamuje inny serwer. Mam nadzieję, że nie muszę tłumaczyć jak to działa.
Na nie. Byłoby dużo proś o UB od osób, które dostawałyby bana z automatu za wpisanie liczb (niekoniecznie będących reklamą) Np. Vmax.
7. Brak możliwości szczelania (Damn! Weź to zmień, bo kiedyś od tego typu rzeczy wzrok stracę) z respa oraz t1.
Na innym serwerze typu surf spotkałem się z pluginem dzięki któremu, w wyznaczonych strefach nie dało się oddać strzału. Umiliło by to też pracę administracji ponieważ nie musieli by upominać graczy lub dawać im bany.
Na tak. Już od dłuższego czasu chcę, aby coś takiego lub podobnego zostało wprowadzone.
8. Dodatkowe kampy
Mam tutaj na myśli stworzenie za pomocą blockmakera dodatkowych miejsc do kampienia z awp. Czasami kończą mi się pomysły na kampy więc takie coś jak najbardziej by się przydało. Problem jest taki, że wraz z tym mogą pojawić się spadki fps.
Na nie. Obowiązuje zasada 1 kampa = max 2 fragi.
9.HLTV
Mam tutaj oczywiście na myśli dodanie HLTV. Wiem, że było, ale znikło i nie wiem dlaczego.
Na tak. HLTV jest co prawda, ale czasami się wyłącza. Po restarcie serwera znowu działa. Można podziałać, aby zapobiec wyłączaniu.
Z mojej strony to by było na tyle. Dziękuje za przeczytanie tego posta :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. jestem za ,

2. deaglbox to nie za dobre miejsce na zglaszanie , mozesz zawsze nagrac demko i wrzucić na forum ,

3. moze zmutowac sobie sam gracza w ustawieniach gry , bez komend , 

4. chodzi to to by zarobic na nowe bronie , na nie 

5. nigdy w zyciu 

6. jestem za 

7. sprawa w toku w innym temacie 

8. nie kampimy , zwiedzamy , na nie 

9. hltv to co zdzicju napisal 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nito wyjaśnił sprawę, ale od siebie dodam, że kto chce mieć jakieś fajne kosy, to może sobie pobrać i wrzucić skiny do folderu cs'a a jeśli chodzi o reklamy, to jakby Ci się ktoś trafił, to zrób ss i podaj mi na pw. Przyda się do rozeznania jakie sieci nieczysto się reklamują, a my jako moderatorzy będziemy wiedzieć, czyich reklam nie akceptować na forum. Z góry dziena :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.