Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

CiuSoK

[WYJAŚNIONE] Dzieci na serwerze

Otóż dnia 04.10.2016r (wtorek) na serwerze przebywało około 3 osóby w wieku 7-11 lat , które w znacznym stopniu nadużywały mikrofonu z czego jedna z nich była na aimbocie. Co w takiej sytuacji mogę zrobić? . Moje liczne upomnienia w ich kierunku nie pomagały a wręcz przeciwnie z czasem na serwerze powstała bardzo niemiła atmosfera  i zaczęło nam ubywać graczy. Na końcu chciałbym dodać, że 1 z osób na aimbocie grała przeszło 2 godziny, po czym wyszła z serwera bezkarnie . Moje pytanie brzmi co najlepiej zrobić w takiej sytuacji, aby administracja zadziałała jak najprędzej ? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nagrać demko, spisać ip, bądź id i wrzucić do zbanowania :) napisać na db, bądź prywatną wiadomość do admina, jeżeli masz steam, to dodaj adminów danego serwera na steam i spamuj im :P

Edytowane przez кяєαтуωиα мαмα

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie jak to jest napisane wyżej, a najlepiej starać się o admina na danym serwerze i po problemie. Przyjmujemy z otwartymi ramionami, jeżeli osoba spełnia wymagania. Pozdrawiam! :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.