Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Domciu

[ODBANOWANY]Ban sucker for pain

Nick z gry: sucker for pain

Czas bana: 10 minut temu

Admin który dał Ci bana: Prawdopodobnie se7en

Wycinek z konsoli: Mam jedynie to

Retrying 80.72.33.229:27015...
You have been banned from this server

Uwagi/Wyjaśnienia: No po prostu śmiech na sali. Jak już sobie steamowiec wejdzie na NS i trochę skanów pokaże to go banujecie z miejsce i bawicie się amx_destroy serio? :D:D Nawet demka nie kręcicie. Oj nieładnie się dzieje na tym BF2. Zepsuliście mi tylko zabawę w grę in cognito ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podaj steamID i IP sprawdze na co dany jest ban i jaka forma tego bana jest

 

IP wyciągnąlem z logów a steamid nie potrzebny... przecież na nosteamie grałeś :)

 

Odbanowane IP

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.