Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

ShajbuSS

Propozycja konkursów na SS2 :)

Tak jak w temacie. Mam dwa pomysły co do konkursów na naszym serwerze. oba mojego autorstwa i zaprezentuje wam na czym by to mniej więcej polegało a następnie niech każdy się wypowie czy to przejdzie czy niezbyt. Wiec tak. Na pierwszy ogień idzie Quiz Surf by ShajbuSS. Jest to rodzaj konkursu w którym zadajemy pytania graczom którzy zgłoszą chęć do uczestniczenia w zabawie. Polegać to będzie mniej więcej na tym, że napiszę (a raczej już mam napisane 100 pytań na temat cs`a 1.6 jak i naszego serwera, więc stali gracze będą mieć malutką przewagę) i kto pierwszy odpowie (na U@) zdobywa punkty, ma się 3 życia, po utracie żyć wypada się z konkursu, a ostatnie dwie żywe osoby będą miały możliwość wymiany punktów na bronie, na które później stoczą ostateczny pojedynek. Taki mam chory baniak xDD. od razu powiem; TO DA SIĘ OGARNĄĆ, tylko potrzebuje jednej osoby która mi w tym pomoże, najlepiej kogoś z autorytetem i tutaj zwracam się do @Nito i @Hraesvelgr bo myślę, że dacie radę się uporać z ludźmi jak zaczną brykać :).  Przykładowe pytanie :
15. Kiedy powstała mapa Surf ski 2 ?
1. 2000
2. 2001
3. 2002
4. 2003 (Dobra odpowiedź)

Więc takich pytań posiadam aż 100 :o tak, chciało mi się przysiąść i zrobić coś takiego, bo wydaje mi się, że to może podbudować trochę naszą społeczność. Co do zapisów do konkursu to zastanawiałem się po prostu nad informacją na serwerze, że należy się zarejestrować na forum i napisać w prywatnej do mnie.

To jest pierwszy pomysł. Propsy i hejty przyjmuję po wypowiedzi, więc proszę jeszcze o chwilę cierpliwości ;)

A teraz czas na pomysł numer dwa,  który już jest w sumie tak oklepany, że wystarczy tylko podać nazwę : Mam talent xDD.

szukamy młodych i starych talentów na serwerze :) czy grasz bez myszki, czy bez klawiatury, czy latasz tyłem do mario, a może masz predyspozycje wokalne, bądź jesteś stand-up`owcem, tutaj poczujesz się jak w domu :D Podobne zasady, eliminacje/top8/ćwierćfinały i finał. W tym wypadku potrzeba będzie Jury, więc tutaj minimum 3 osoby poza mną (ja jako kierujący zabawą ;) )

Co do nagród to jeszcze nie myślałem nad tym więc zostawiam tutaj miejsce na wykazanie się innych człowieków :D

Tak tak, teraz już możecie zacząć dyskusję co jest dobre a co złe. Panie i Panowie. Czas. Start !! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie konkursy to szczerze mówiąc średnio widzę, bo ilość mogących wziąć udział byłaby ograniczona (18 slotów a odliczyć trzeba jury) a to się trochę mija z celem. Dodatkowo taki konkurs mógłby trochę potrwać a może coś nagłego wypaść (Miałem tak z Kolibem na DR. Miało być nocne granie a po połowie nocki padł bo za dużo popił XD) i musiałbyś przerwać konkurs. Jak już robić to tak, żeby szybko i sprawnie poszło, jak chociażby ilość przegranych godzin w danym okresie czasowym. Pykło by się temacik z regulaminem, każdy biorący udział musiałby potwierdzić zapoznanie się z nim poprzez krótki post i po sprawie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niby można przenieść się na TSa i by było troszkę więcej slotów :D i szczerze to sam nie wiem co o tym myśleć.. Pomysły niby nie są głupie, bardziej trudne do ogarnięcia :( ale do odważnych świat należy więc zawsze można spróbować! :3

Co więcej to można zrobić karaoke na TS to na JB było miło przyjęte z tego co pamiętam :3 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każdy pomysł na coś nowego jest dobry :) Wiem, że Szajba już przeprowadzał podobne konkursy i zawsze na serwie zbierała się grupa osób chcących w tym uczestniczyć. Ja ze swojej strony chętnie pomogę w przeprowadzeniu, ale dopiero ewentualnie w sobotę / niedzielę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.