Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

GUCCILOUIS

[PRZYJĘTY] Podanie GUCCI LOUIS POLO PRADA

1. Twój nick: GUCCI LOUIS POLO PRADA
2. Jak długo grasz na serwerze: Pogrywałem już jakiś czas na serwerze, jak Marihuanka mnie zapraszała, ale tak regularnie to od około trzech tygodni.
3. Masz admina na innym serwerze: Nie
3a. Czy miałeś kiedykolwiek admina?: Tak
4. Czy byłeś karany: Jeśli dobrze interpretuję pytanie, to tak, na kilku serwerach uważali, że jestem odpalony i mam bany.
5. Masz konto steam: Tak
6. Twój adres IP: Raczej nie będzie potrzebny.
7. Dlaczego Ja:
Może zacznę od przywitania się, z racji tego, że mało osób może mnie kojarzyć.
Mam na imię Dominik. 19 wiosen za mną. Mieszkam w Ostrowie Wielkopolskim. Chodzę do IV klasy technikum, na profilu logistyka. W weekendy dorabiam w pizzerii. Nie mam jakiś szczególnych zainteresowań, lubię posłuchać dobrej muzyki, przeczytać dobrą książkę i pograć w CS'a.
Na serwer trafiłem dzięki Marihuance, z którą kiedyś grałem mixa. Na początku, pamiętam, że serwer był jeszcze rozwinięty, miałem problem z wejściem na serwer. Po prostu mnie wyrzucało z niego cały czas. Później problem zniknął i zacząłem sobie pogrywać u was. Zawsze jak jestem w grze i widzę graczy na serwerze to wpadam. Spodobała mi się atmosfera, takiego serwera szukałem.
Pełnienie funkcji admina nie jest mi obce. Nie zliczę, ile razy miałem okazję spełniać się w tej roli. Prowadziłem także własne serwery, pomagałem w prowadzeniu czyichś. Mam jakąś tam wiedzę, ale może być trochę przestarzała, bo od mojego ostatniego adminowania minął szmat czasu. Znam komendy amx, wiem o co chodzi z amxmodmenu. Raczej nie będzie trzeba mi tłumaczyć podstawowych funkcji admina. Dzięki długiemu stażowi gry potrafię odróżnić osobę dobrze grającą, od osoby odpalonej. Jestem bezkonfliktową osobą, poczucie humoru jakieś mam, chociaż nieraz lubię się nie wychylać i tylko spokojnie grać. 
Wiem, że moje podanie nie spełnia wszystkich punktów regulaminu, aczkolwiek Tiger zapytał czy nie chciałbym pomóc. Fajnie, gdyby serwer stanął na nogi, bo naprawdę fajnie się gra. Każda para rąk się przyda do pomocy. Jeśli macie do mnie jakieś pytania to walcie śmiało.
8. Ile masz lat: 19
9. Nick Steam/SteamID: STEAM_0:1:16103033
10. Staż w CS 1.6: Z 5, 6 lat, z przerwami.
11. Ilość przegranych godzin na serwerzehttp://www.gametracker.com/player/GUCCI LOUIS POLO PRADA/80.72.33.229:27015/
12. Znajomość amxx: Do pełnienia funkcji admina wystarczająca.
13. Ile grasz dziennie: Wszystko zależy od dnia, ale tak co najmniej dwie godzinki.
14. Godziny w jakich grasz: 15-23
15. Sprawny mikrofon: Tak
16. Jak trafiłeś na serwer FFA+BF2: Marihuanka mnie zaprosiła.
17.Doswiadczenie w adminowaniu (1-10): Dawno się w to nie bawiłem, więc 7.
18. Potwierdzam, że jestem gotowy i posiadam umiejętności w adminowaniu na serwerze FFA+BF2: Potwierdzam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W zasadzie na moją prośbę napisał podanie choc po dłuższej rozmowie okazało się, że sam miał taki zamiar zrobić.

To, że krótko na forum nie ma wpływu na to podanie.

Gracz ogarnięty, posiada steam, przegranych ma sporo godzin no i wie na czym polega adminowania.

Jako, że Domciu jest oficjalnie Opiekunemto jemu pozostawiam tą przyjemność w podjęciu decyzji.

Podanie popieram w każdym calu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mimo to ze masz mało godzin na serwerze jestem na TAK ,  znam cie ponad rok czasu , graliśmy razem kilkanaście mixow , i zostałeś sprowadzony przeze mnie na bf2 , kultura bardzo dobra , miły , da się pogadać , każdy mówi ze grasz na czitach :*:D chodź i tak jesteś botem co do godzin nadrobisz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma co przeciągać tematu, ponieważ Gucci często jest widoczny na serwerze, a ludzi Nam potrzeba ;)
Podaj mi swój nik na którym grasz oraz hasło na PW.

Witamy w ekipie! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.