Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

WeeDowa

Rozdajemy darmowego VIP'a na BF2+FFA! Zerknij koniecznie!

Witam serdecznie wszystkich użytkowników Deagle.pl !

Z dniem dzisiejszym (26.11.2016r) zostanie rozdany darmowy VIP na serwerze FFA+BF2 do (09.01.2017r.). Każdy chętny gracz proszony jest o napisanie  [Nicku na jakim grasz] oraz [hasła na VIP'A ] do @Domciu.  Po dodaniu Vipa wpisz w console [setinfo _pw "hasło"]. Wejdź na serwer i ciesz się grą :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.