Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

VakoSss

[PRZYJĘTY] Admin :)

1. Twój nick: VakoSss

2. Jak długo grasz na serwerze: nie pamiętam :)

3. Masz admina na innym serwerze: Nie

3a. Czy miałeś kiedykolwiek admina ?: Tak

4. Czy byłeś karany: Nie 

5. Masz konto steam: Tak

6. Twój adres IP: chyba nie potrzebny :)

7. Dlaczego Ja: jest teraz mało adminów wiec pomoc się przyda :) 

8. Ile masz lat: 16 lat skończone 

9. Nick Steam/SteamID: Steam_ID: 0:0:102715612

10. Staż w CS 1.6: spory ale dokładnie nie napisze :) 

11. Ilość przegranych godzin na serwerze: nie tak dużo ale to chyba jeszcze nie to się liczy najbardziej http://www.gametracker.com/player/VakoSss/80.72.33.229:27015/

12. Znajomość amxx: Dobra

13. Ile grasz dziennie: Staram się grac jak najwięcej jak są ludzie to gram jak nie to nie :) 

14. Godziny w jakich grasz: 15-16 weekend 9-10

15. Sprawny mikrofon: mam

16. Jak trafiłeś na serwer FFA+BF2: przez gracza Vodka :) 

17.Doswiadczenie w adminowaniu (1-10): 8

18. Potwierdzam, że jestem gotowy i posiadam umiejętności w adminowaniu na serwerze FFA+BF2: potwierdzam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Potrzeba nam adminów więc jestem na TAK

+ Grywasz na serwerze

+ masz Steam 

+ Godzinki są

- Ogarnij kulturę do ludzi :/ 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podanie rozpatrzone pozytywnie z racji tego, że szukamy rąk do pracy i podniesienia serwera z kolan.
Podaj mi na PW nick na którym grasz na serwerze oraz hasło na jakie chcesz mieć admina.

Witaj w ekipie i powodzenia ! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.