Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

GHE

[ODBANOWANY]Odwołanie od bana GHE

Nick z gry:GHE
Czas bana:Perm
Admin który dał Ci bana:ShajbuSS
SS-y spakowane w format .rar: [link]:http://www29.zippyshare.com/v/K8qBTGQP/file.html
SS z konsoli: [link]:
Wycinek z konsoli:
GHE died
Server tried to send invalid command:"x0td resource/ClientScheme.res;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"motdfile resource/ClientScheme.res;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"m0tdf1le resource/ClientScheme.res;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"x0td resource/GameMenu.res;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"motdfile resource/GameMenu.res;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"m0tdf1le resource/GameMenu.res;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"x0td resource/TrackerScheme.res;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"motdfile resource/TrackerScheme.res;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"m0tdf1le resource/TrackerScheme.res;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"x0td resource/BackgroundLayout.txt;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"motdfile resource/BackgroundLayout.txt;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"m0tdf1le resource/BackgroundLayout.txt;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"x0td resource/BackgroundLoadingLayout.txt;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"motdfile resource/BackgroundLoadingLayout.txt;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"m0tdf1le resource/BackgroundLoadingLayout.txt;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"x0td resource/UI/MOTD.res;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"motdfile resource/UI/MOTD.res;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"m0tdf1le resource/UI/MOTD.res;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"x0td resource/UI/ScoreBoard.res;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"motdfile resource/UI/ScoreBoard.res;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"m0tdf1le resource/UI/ScoreBoard.res;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"x0td resource/UI/Spectator.res;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"motdfile resource/UI/Spectator.res;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"m0tdf1le resource/UI/Spectator.res;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"x0td sprites/hud.txt;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"motdfile sprites/hud.txt;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"m0tdf1le sprites/hud.txt;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"x0td sprites/320hud1.spr;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"motdfile sprites/320hud1.spr;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"m0tdf1le sprites/320hud1.spr;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"x0td sprites/640hud1.spr;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"motdfile sprites/640hud1.spr;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"m0tdf1le sprites/640hud1.spr;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"x0td sprites/640hud10.spr;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"motdfile sprites/640hud10.spr;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"m0tdf1le sprites/640hud10.spr;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"x0td sprites/640hud11.spr;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"motdfile sprites/640hud11.spr;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"m0tdf1le sprites/640hud11.spr;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"x0td models/player/gign/gign.mdl;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"motdfile models/player/gign/gign.mdl;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"m0tdf1le models/player/gign/gign.mdl;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"x0td models/player/arctic/arctic.mdl;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"motdfile models/player/arctic/arctic.mdl;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"m0tdf1le models/player/arctic/arctic.mdl;motd_write pika
"
Server tried to send invalid command:"unbindall
"
Server tried to send invalid command:"unbindall
"
Server tried to send invalid command:"quit
"
The server operator has added you to banned list
Added to banned list

Edytowane przez GHE
Błędny nick admina banujacego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stary. Zrzucaj na mnie winę jeszcze. Ja wszedłem bo mnie poprosiliście o to, żebym go obejrzał. Zrobiłem to i widziałem 2 akcje które wydawały się podejrzane. Nie wiem czy są na tym demku bo to nie jest moje, bo swoje zacząłem dopiero po tym nagrywać jak to zobaczyłem. Reakcja była prosta - ludzie pisali na U@ plus @CiuSoK To Ty zdecydowałeś o banie, ja to po prostu wykonałem.

Edit : w moim odczuciu jedna akcja na wieży, jak gościu dostał banie wydawała się najbardziej dziwna. Niech reszta się wypowie na ten temat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@ShajbuSS Masz rację ja wyleciałem z inicjatywą 2-3 osoby pisały na u@ .  Nie próbuję zrzucać winy mordeczko biorę na siebie, ponieważ wydawało mi się to podejrzane i to ja nagrywałem demo . Również czekam na wypowiedzi innych . Ty jedynie wyręczyłeś mnie w ex'ie oraz ss . Również czekam na wypowiedź innych/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciusok, a Ty przypadkiem admina też nie masz?Czemu Shajbuss go zbanował, a nie Ty?Skoro sam bana dać nie umiesz to nie wiem po co masz flagi, a Shajbuss Ty nie banuj za kogoś, w logach jest Twój nick i Ty jesteś odpowiedzialny za bana...Na czyjeś polecenie się nie banuje...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odbanowuje gracza bo widze tu ewidentne naruszenie zasady banowania.

po za tym demko ma być takie by wyrźnie stwierdzić, ze gracz gra odpalony.

Na przyszłość banujcie z rozsądkiem.

Bana dal:

L 11/28/2016 - 21:13:45: --- Victima:GHE | Ip: 83.22.248.40. Distrus de: ShajbuSS | Motiv: 5 ! 

\Unban.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.