Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

VARIACIK

Propozycja! :D

Witam wszystkich serdecznie!

Już za niedługo święta! Co sądzicie żeby dodać na ten czas czapki mikołajowe na głowę każdego gracza?
Nie raz się z tym spotkałem za czasów gdy jeszcze byłem gimbusem, obecnie jakoś wyszło z mody, a mi się bardzo to podobało, dodawało klimatu! :D

A VIP mógłby mieć całe przebranie mikołaja, aż bym specjalnie kupił VIP'a :cool:

Tak przy okazji jak już piszę propozycje chciałbym spytać co sądzicie o trailach? Zawsze były na dr, nie wiem dlaczego nie na surf, postawiłem raz serwer na hamachi i dodałem traile i naprawdę fajnie to wyglądało, co o tym sądzicie? :D

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i czekam niecierpliwie na odpowiedzi :happy:

Edytowane przez VARIACIK
zapomniałem o mikołaju ;>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nawet dobry pomysł ale nie wiadomo czy takie rzeczy nie będą lagowac ludzi którzy mają słabego kompa. Mimo też leci reputacja dla Ciebie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja nie widzę potrzeby obciążania serwera dodatkowymi pluginami...No, chyba, że zdecydowana większość poprze pomysł... Ja osobiście jestem na nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Nito napisał:

A ja nie widzę potrzeby obciążania serwera dodatkowymi pluginami...No, chyba, że zdecydowana większość poprze pomysł... Ja osobiście jestem na nie.

Nie tylko serwera. Takie traile wpływają na ilość fps i co za tym idzie, płynność i jakość rozgrywki. Nie każdy to odczuje, ale nie możemy być samolubni.

Tobie może nie, ale widać czytać nie umiesz, napisałem, że nie można być samolubem. To, że u ciebie nie spadnie płynność nie oznacza tego samego u innych. Jesteś w stanie poręczyć za każdego gracza? Nie wprowadza się na serwerach zmian na życzenie jednej osoby jeśli mogą one zaszkodzić chodźby 2 innym. Prosta statystyka ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osobiście uważam że to przesada z tymi obciążeniami, posiadam komputer z prockiem 2x 2,8, ramu mam 4k i jakiegoś geforca niższych lotów, posiadam 100fps na max rozdziałce i detalach, mogę wyciągnąć do 200 i nie raz to robiłem, tylko po co skoro powyżej 130fps nie da się surfować? Mój komp jest obecnie wart parę stówek, że tak powiem drobne pieniążki i mam jeden z najsłabszych kompów wśród znajomych i nie mam nigdy z tym problemu. Każdy któremu to przeszkadza bo ma 12 letniego kompa to są odpowiednie komendy które wyłączają dane rzeczy które obciążają płynność. Nie rozumiem czemu Hraesvelgr ciągle czepią się o obciążanie serwera, są nawet dr na których są traile, a chodzi na dr o fps i jakoś nigdy mi nie spadły. 

Mogę się założyć o VIPa że nie zmieni mi się płynność gry! :cool:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.