Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

radekek

[ODBANOWANY]Skarga na admina ShajbuSS czy jakoś tak

Nick Admina: ShajbuSS czy jakoś tak
Powód złożenia skargi: Nie wiem dlaczego ten kretyn dał mi przed chwilą perma bana, mój nick paiN. Nie złamałem regulaminu, proszę aby tamten osobnik się wypowiedział w tej sprawie.
Dowody: "You have been kicked and banned permanently by the server op.
               Kicked and banned"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to nie shajbus a Ciusok

po za tym czekam tez na dowody zbanowania przez Ciusoka gracza o nicku siusiok bo jemu tez dał exa.

 

L 11/30/2016 - 21:04:28: [plmenu.amxx] Ban: "CiuSoK<387><STEAM_0:1:47325351><>" ban and kick "paiN<401><STEAM_0:0:938314853><>" (minutes "0")
Cytuj

L 11/30/2016 - 21:27:22: --- Victima:siusiok | Ip: 5.254.65.253. Distrus de: CiuSoK | Motiv: 1 !

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciusok się nie nadaje na admina, była też jakiś czas temu sytuacja, jak wszedł na serwer i mu zgłosiłem, że pół serwera łamie regulamin, to ten wolał sobie zacząć grę i przywitać się poprzez admin saya "@siema wszystkim"(co nie robi dobrej opinii administracji), zamiast zareagować na zgłoszenie, dopiero po upomnieniu coś tam napisał...A jeśli siusiok dostał exa za taką "podszywkę" to koleś chyba nad emocjami nie panuje=]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.