Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

Wodz_tega_pala

[ZBANOWANY]Za co ban.wojownik

http://f1.hltv.org.pl/srv35005/HLTV-1612041108-de_dust2.dem.zip
Niech ktoś spojrzy na to demo, nie chce go zbanować od tak..
11:57:18 -12,01,00 +b

12,32,00- 12,40,00 +b

13,37,63- 13,42,98 +b

14,33,00- 14,35,00 +b

14,40,00 - 14,50,00 +b

16,07,00 - 16,10,00 +b

16,48,00 - 16,53,00 +b

17,32,00 - 17,33,00 +b
chodzi mi o gosia "Wojownik"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie to typek miał kilka takich "dziwnych" akcji, których można by było się czepić, i w pewnych momentach ma dość pewny siebie movement, np. przeładowuje AWP na środku mapy nie chowając się tylko po prostu w biegu i jak dla mnie gra on na zasadzie ON/OFF czyli wyłącza i włącza wh w różnych momentach gry.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przejrzałem wszystkie te akcję i według mnie tylko jedna jest podejrzana z tymi dziwnie rzuconymi dwa hejkami na czuja, tak jakby mu pokazało, że przeciwnik jest za skrzynką.
Reszta dobre wyczucie i timing. Poza tym demko jest uchwycone jak na serwerze są 2-3 osoby i widać, że gracze z którymi gra nie pokazują mega poziomu. Jestem zdania, że Wojownik nie mógł pokazać wszystkich swoich "możliwości" ;)
Jednak nie mogę się nie zgodzić ze zdaniem @kamilos380, że ten cały Wojownik bawi się wh na zasadzie on/off.
Dlatego też apel do adminów! Miejcie oczy szeroko otwarte na tego delikwenta i jak Wam znowu nie przypasi to walcie od razu screeny i nie bójcie się tego zrobić. Może akurat złapiemy go na włączonym wh ;)
Tematu jeszcze nie zamykam, bo możliwe, że jeszcze ktoś z Naszych adminów bądź wyżej ode mnie rangą będą chcieli coś dodać ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze typek czasami mi się wydaje że coś ma ale z jego strony to debilizm jeśli ma Steam i gra na Wh.

Dla mnie dziwną akcją jest :

1.  11.37.87 do 11.46.85  wychodzi z respa idzie sobie na środek a zaraz od tak idzie do górnego trupa i z wyskokiem ma już namierzonego typa. Nie sądzę że to słuchawki.

2. 11.57.18 do 12.04.30 wychodzi z środka wraca na respa i tak po prostu wie że jest na ct respie za skrzynią 

3. 14.40.61 do 14.42.41 Kolejna dziwna sytuacja wychodzi z bs A i wycelowany wyskakuje i patrzy się na środek gdzie po chwili wychodzi przeciwnik

4. 16.07.53 do 16.10.43 Wycelowany juz w gracza ESKA za ścianą 

Zobaczcie też że w każdym momencie się zatrzymuje jakby włączał Tego WallHacka. Jak dla mnie to nie jest on czysty, bo to jest bardzo dziwne jak ten czlowiek gra

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie tu widzę kontrowersję że aż ściągnąłem demko i obejrzałem i powiem wam że kurwa 5 minut nie wytrzymałem 

Nie chcę mi się całości rozpisywać bo aż szkoda mi czasu ale panie i panowie gość jest ewidentnie odjebany i patrzcie na rzeczy poboczne a nie tylko to czy wychodzi na model czy nie :P

Już po 10 sekundach wiedziałem że jest odjebany patrząc na to jak trzyma celownik w ziemie :P

Reasumując no nie ma chuja we wsi że gówno które lata z celownikiem w ziemię nauczyło się timingów jak nie pojęło podstawy gry trzymania celownika na poziomie głowy, nie wspomnę o kwestii że celownik podnosi tylko jak w pobliżu jest model. Kolejna śmieszna sytuacja to jak taki "pro" gracz może nie słyszeć gościa skracającego go z długiej żeby się wcelować a oczywiście nie wcelował się bo wpatrzony był w gościa skracającego na walku mida. Ot takie małe rzeczy pokazujące że jest odjebany 

Tak więc do pieca z nim ewidentnie :) Nie wiem nad czym się tu rozwodzić :P

Temat zostawiam otwarty jakby jakiś specjalista chciał wyraźić swoje zdanie może nawet inne niż moje ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za dużo ekscytacja jednym typkiem. Będzie go ktoś miał na widelcu niech go BEZWZGLĘDNIE banuje. Kontrolnie możecie nakręcić kolejne demo (im więcej dowodów tym lepiej).
Temat zamykam, otworzy się go jak będzie potrzeba ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwracam się tutaj iż dostałem wczoraj bana który po przestawiał mi całego cs'a , Ch*j wie co t jest ! , co ma  znaczyc  odrazu Aktywny czy kij wie  SSów nie dostałem  a  kazdy admin ma  taki obowiazek ,,, bo czlowiek jest lepszy i trzeba  go wypierdolic  z  serwera >>>???  

http://www111.zippyshare.com/v/c3kIID88/file.html  tutaj masz 31 ssow  ktore  mi to cos zrobilo widac co kolwiek na nich ??? gowno widac jezeli to cos zepsuje mi cale  zapisy co mam na komputerze , a  sa  one cenne  odpowiecie za  to !  domagam się zdjęcia  tego gdyż gram czysto ,,, a  ze  wy nie radzicie  sobie  i uwarzacie ze mam czity to już nie mój interes ! !! i gdyby został poinformowany !! za  co ten ban to wasza administaracja  nie łaska odpisac za  co i dlaczego mądry Tiger bo jest cieki w cs'a  to pozbyc  sie i zarazem rozjebac  caly komp  jakims  gownem !!   albo jakis 15 latek ktory pierwszy raz widzi admina  i jego menu !!!  zolosne  !!!  prosze  o  zdjęcie  tego gowna !!  i sie pozegnamy !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wojownik czemu od razu z taką agresją? ? Poczekaj aż jakiś admin się wypowie i jak wyżej Paula napisala zastosuj się do wzoru. I nie obrazaj graczy. Skąd pewność że to Tiger  ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czemu odrazu z taka agresja  poniewaz  dostalem bana bez ssow  wycinku z konsoli nie ma , jakies gowno poprzestawilo mi ustawienia nie da  sie grac wogole ,  na  zadnym serwerze  zeby dostosowac sie  do wzoru nie ma nic ,,,  wycinku nie mam , admin ktory dal bana nie wiem przypuszczam Tiger , linku do bana tez nie ma ,,,  co to ma  znaczyc !!! 

Edytowane przez wojownik

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@wojownik proszę Cię, dostałeś tego bana bo ci się należało to , że masz Steam i grasz na Wh to trochę przesada, i to nazywasz dobrą grą?? Mam twoje HLTV gdzie widać dokładnie jak grasz na wh więc nie gadaj  głupot , że grasz dobrze. Każdy dobrze wie jaka jest prawda więc po co człowieku się pogrążasz i piszesz takie rzeczy ?? Jeśli bedzie taka potrzeba wrzucę te HLTV i udowodnimy jaka jest prawda :) . A od @Dziadek Mróz Tiger_pl się odwal bo jak nie wiesz to on nie ma nic wspólnego z tym i trochę kultury by się należało z twojej strony. I teraz pokażę ci te twoje czyste granie proszę tutaj Link'a :) 

http://f1.hltv.org.pl/srv35005/HLTV-1612041108-de_dust2.dem.zip

1.   11.37.87 do 11.46.85  wychodzi z respa idzie sobie na środek a zaraz od tak idzie do górnego trupa i z wyskokiem ma już namierzonego typa.

2.    11.57.18 do 12.04.30 wychodzi z środka wraca na respa i tak po prostu wie że jest na ct respie za skrzynią .

3.    14.40.61 do 14.42.41 Kolejna dziwna sytuacja wychodzi z bs A i wycelowany wyskakuje i patrzy się na środek gdzie po chwili wychodzi przeciwnik.

4.    16.07.53 do 16.10.43 Wycelowany juz w gracza ESKA za ścianą. 

Zobaczcie też ,że w każdym momencie się zatrzymuje jakby włączał Tego WallHacka.

Czekam na pozostałe wypowiedzenie adminów 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie dość dziwna sytuacja, bo rzeczywiście grasz dość podejrzanie ale jednak nie jest to sytuacja w której można stwierdzić, że jesteś odpalony na 100% i ban powinien być na zasadzie demko+ssy, ale czekamy na wypowiedź reszty.

Ps. Te bezpodstawne oskarżenia i wyzwiska to jednak powinieneś zachować dla siebie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mariuhuanka jesteś pomocnikiem opiekuna więc powinnaś pokazywać przykład i trzymać się regulaminu więc skoro dajesz komuś bana więc musisz mieć dowód w postaci demka bo od zawsze tak było HTLV służy do pomocy i ssy też podstawa to demko . Po obejrzeniu tych akcji nie wynika nic szczególnego troszkę za mało na bana. Maryśka "zjedz snickersa bo zaczynasz gwiazdożyć" ! pozdrawaim eco 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uspokójcie się ludzie to nie temat na takie rozmowy... Każdy kolejny post offtop będzie nagradzany warnem. Czekamy na wyjaśnienia od osoby, która jest za to odpowiedzialna i najlepiej by  się przyznała z miejsca, bo nie ma potrzeby przeciągania sprawy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Połaczyłem odwołanie wojownika z tym co przdstawia temat w którym jest kwestia dowodów odnośnie bana

Dziadek Mróz Tiger_pl	Połączono Co to za ban z Ktoś może obejrzeć ?		11.12.2016 15:06

Nie mniej jednak tu jest właściwy dowód na zbanowanie wojownika.

Cały temat.

To Ja zbanowałem wojownika na podstawie tego tematu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prosiłem by jeszcze go nakręcić, a przede wszystkim trzasnąć normalne ss'y, a nie od razu mu psuć CS'a...
Według mnie to demko z HLTV nie jest wystarczające i ja osobiście na jego podstawie no podjąłbym się zbanowania Wojownika.
To jest ostateczny werdykt? Ban pozostaje i temat zamknięty tak?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem tyle.

Zbanowałem go z dwóch powodów.

1.W czasie gry przed, którym dostał bana strasznie często widzial gdzie kto jest i sam na własnej skórze się o tym przekonałem grając wówczas.Akcje w, których zabijał były tak dziwne, ze albo odpał albo ktoś na ts-ie podpowiadał.

Tak czy siak wiedział gdzie co i jak.

2. Wypowiedzi i oceny demka w/w adminow tez spowodowaly, że otrzymał bana.W szczególności Wodza rozpisanie demka i granie z nim na serwerze (tzn Wodzu z wojownikiem często razem grali ) oraz posta i wypowiedź  Why Always Me. No kto jak kot ale  Why Always Me nie często się mylio. Ma ogromne doświadczenie w cs 1.6 więc jest swego rodzaju autorytetem w tej kwesti u nas na deagle.pl.

Sumując powyższe fakty.... ban powinien zostać.

Ty Domciu Opiekun Ty decyduj czy zostaje czy zdejmujemy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.