Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

spasiak

Propozycja

A więc odniosę się do gry z AWP. Z tego co mi wiadomo 2 kile/10 sekund na kampę. Moją propozycją jest zlikwidowanie tych 10 sekund a zostawienie tylko 2 killi. Dlaczego? A to dlatego, że za każdym razem kiedy przylatuje się do jakiegoś miejsca to trzeba liczyć/uważać na te sekundy. Równie dobrze mógłbym siedzieć w jednej kampie całą mape i nie zabić nikogo - wyszłoby to przecież na moją niekorzyść z siedzienia w jednym miejcu. Na serwerze jest przecież kamp meter i po czasie i tak będzie trzeba zmienić miejscówkę i tak... Pewnie będą sprzeciwy odnośnie tych 10 sekund ale zanim ktoś jakiś napisze niech przemyśli i udzieli mi jasnej odpowiedzi, dlaczego ten czas musi zostać. Proszę przemyślcie sprawę, bo to nie ma najmniejszego sensu, 2 zabójstwa to jak najbardziej słuszny krok aby zapobiec sępieniu. Znacznie ułatwi to życie i zapobiegnie wyzwiskom odnośnie spóźnienia się np. o 3 sekundy :) 

Pozdrawiam,

proszę o argumenty przeciw usunięciu! (SENSOWNE)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Camp meter zeruje się za każdym razem jak kogoś trafisz, nawet za 1 HP. Więc to nie jest wyznacznikiem kampy. To po pierwsze. A po drugie nie wyobrażam sobie sytuacji, że jakiś delikwent siedzi sobie całą mapę w jednym miejscu i czai się na te DWA KILLE. Po to właśnie jest to 10 sekund, żeby nie było takich sytuacji.

A po trzecie. Piszesz propozycję, ponieważ łamiesz ten punkt regulaminu i chcesz się go pozbyć ? Trochę słabo z Twojej strony, no ale jak widać każdy coś lubi.

Ja jestem na Nie. I myślę, że reszta powie dokładnie to samo co ja w tym momencie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, ShajbuSS napisał:

A po trzecie. Piszesz propozycję, ponieważ łamiesz ten punkt regulaminu i chcesz się go pozbyć ? Trochę słabo z Twojej strony, no ale jak widać każdy coś lubi.

Piszę to dlatego, że rozliczacie mnie z paru sekund. Obejrzałem demko, które mi wysłał Cusiok i nie zabiłem tam 3 ani 4 osób tylko 2 osoby. 

Teraz, ShajbuSS napisał:

A po drugie nie wyobrażam sobie sytuacji, że jakiś delkwent siedzi sobie całą mapę w jednym miejscu i czai się na te DWA KILLE

Jeżeli kogoś takiego widzisz to jest on łatwym dla Ciebie fragiem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie serwer AWP można to porównać do kampienia na respie z M4 jeżeli tylko spadniesz to masz baaardzo małe szanse na przeżycie, tak samo jest z AWP często jest tak że masz z niego 1/1. Te 10 sekund jest po to, abyś zmieniał kampę  i osoby które spadną mogły choć mieć szansę na przeżycie . I tak jak powyżej napisał ShajbuSS Camp meter się zeruje za każdym trafieniem . Rozmawialiśmy już o tym na TS'ie  więc moją opinie znasz .

NIE  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, CiuSoK napisał:

To nie serwer AWP można to porównać do kampienia na respie z M4 jeżeli tylko spadniesz to masz baaardzo małe szanse na przeżycie, tak samo jest z AWP często jest tak że masz z niego 1/1

Nie jest to serwer AWP ale dostępne są. Dlaczego nie napiszesz lub też nie pogadasz z właścicielem o usunięcie ich skoro nie jest to serwer AWP tylko SURF? 

Co do M4A1 to nie jest argument, ponieważ bicie z respa/T1 jest zakazane więc co ma piernik do wiatraka? 

Teraz, CiuSoK napisał:

osoby które spadną mogły choć mieć szansę na przeżycie

Jasne, że będą miały szanse. Wykorzystam 2 kille, zmieniam kampe i w tym momencie każdy może swobodnie spaść. 

Jak na razie nie zawuważyłem sensownego uzasadnienia, dzięki któremu mógłbym uznać, że moja propozycja jest do odrzucenia. I tak zapewne będzie bo opiekun trzyma się opinii adminów, lecz mam nadzieję, że spojrzy na to optymistycznie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, spasiak napisał:

Nie jest to serwer AWP ale dostępne są. Dlaczego nie napiszesz lub też nie pogadasz z właścicielem o usunięcie ich skoro nie jest to serwer AWP tylko SURF? 

Ponieważ póki jest 10 sekund masz regularne przerwy oraz nie jest to obciążenie dla innych graczy.

Teraz, spasiak napisał:

Jasne, że będą miały szanse. Wykorzystam 2 kille, zmieniam kampe i w tym momencie każdy może swobodnie spaść. 

A co w sytuacji gdy jest 4-5 osób na serwerze bo i tak bywało ? . Gra przestaje być przyjemna tracimy graczy . 

Czekam na wypowiedzi innych 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiecie co wam powiem? Że w regulaminie jest CAŁKOWITY ZAKAZ kampienia.. to, że przymykamy oko i piszemy kampa 2kille/10 sek to nasza dobra wola!
Jak to nie pasi możemy stosować się do regulaminu i za każdą kampę karać, chcecie tego? Jak tak to nie ma problemu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chodzi o samo spadanie z jaila, to w powietrzu też można "tańczyć" i uniknąć trafienia, wcześniej był całkowity zakaz kampienia, teraz jest 10 sekund i jest to faktycznie mało na awp, ale gdy się to wyeliminuje to niektórzy będą psuć innym grę, dlatego ciężko tu znaleźć rozwiązanie. Moim zdaniem może być w regulaminie wpisane te 10 sekund, a admin po prostu mógłby przymykać oko, na ten czas, jeśli ktoś nie kampi całą mapę i jest to że tak powiem znośne

EDIT:

@Ciappo tak pisze w regulaminie, bo nikt do tej pory tego nie zmienił, ale było ugadane 2 kille/10 sekund

Edytowane przez Zdzi$zek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A kto z was siedzi ze stoperem w ręku i liczy te 10 sekund. Jak parę w tę czy wewtę przeciągnie to jeszcze się da oko przymknąć, ale niektórzy to do zgonu w jednym miejscu siedzą i dlatego taka zasada obowiązuje. A całkowity zakaz kampienia jaki był wprowadzony przez byłego opiekuna prowadził do odstraszania graczy nowych, którzy dopiero co się uczyli jak surfować, musieliśmy im pójść na rękę, bo to serwer dla każdego :)

a @BLAM jak już chcesz się opinią podzielić, to chociaż byś mógł ją wyargumentować, bo takie "nie bo nie" to nic do tematu nie wnosi. To nie ankieta :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytaj wyżej... To jest jego strata jeżeli stoi 30 minut i nie ma 2 fragów, równie dobrze niech se stoi i całą mape. Nie ma 2 fragów to ważne jest ile tam stoi? Po za tym łatwy frag i można to wykorzystywać, tak?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Omówie te kwestie dzisiaj z adminami na Ts-ie.

Pamiętać nalezy, że to co w regulaminie to tego się trzymamy.Zmieniamy regulamin w tej kwesti i jest po problemie.

Jesli admini coś "ugadają" to wtedy jest ich problem.Bo jesli po takim ugadaniu zbanują kogoś za coś czego nie ma w Regulaminie a tylko jest "ugadane" wtedy..... każda skarga/odwołanie gracza od bana jest zasadna bo będzie wychodzilo na to, że ban został dany nie zgodnie z Regulaminem.

Nie grywam na Surfie, nie znam tam dokładnie rozgrywki.Co, jak i kiedy.Dllatego dzisiaj pogadam z kompetentnymi osobami ocb w tym wszystkim.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.