BLAM

[PRZYJĘTY] Podanie BLAM v2

9 postów w tym temacie

1. Twój nick: BLAM
2. Jak długo grasz na serwerze: Będzie już około 1 miesiąc
3. Masz admina na innym serwerze: Nie
4. Czy byłeś karany: Zdarzyło mi się kilka razy powiedzieć brzydkie słowo ale dostałem upomnienie i się poprawiłem
5. Masz konto steam: Nie posiadam
6. Twój adres IP: Zmienny
7. Dlaczego Ja: Wchodzę na serwer i upominam ludzi mikrofonem , pisze ale nie reagują a czasami zdarzają tak zwane "odpały" i nie ma czasami admina nawet na ts3 , dogaduje się też z administracją i pomagam im tylko jak mogę.
8. Ile masz lat: (prawie ) 18
9. Nick Steam/SteamID: -
10. Staż w CS 1.6: 10 lat z małymi przerwami 
11. Ilość przegranych godzin na serwerze: http://www.gametracker.com/player/BLAM/193.33.177.12:27026/
12. Znajomość amxxx: 1/10 - jestem szybko uczącym się człowiekiem , potrafię nagrywac demka i je wrzucać,
13. Ile grasz dziennie: wchodzę czasami spontanicznie , ale staram się wchodzić regularnie od 1h do 3h i wieczorem przed spaniem 1-2h
14. Godziny w jakich grasz: Po szkole , to zalezy jak skonczę , i wieczorem 19/20-22
15. Sprawny mikrofon: Posiadam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ogolnie wszystko jest spoko , mikro , wiek , staż tez ok . Ale cienko z aktywnością w ostatnim tygodniu (13,0,0,0,7,9,48, minut dziennie) to bardzo mało . Jak poprawisz aktywność , jestem na Tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Większość  argumentów  znajdziesz  wyżej, co  jest ok, a co  do  poprawy.

Z  mojej  strony  dodam  jedną  uwagę.  Popracuj nad kulturą. Przeklinasz na serwerze. Małem  okazję  usłyszeć  Twoją  wiązankę wulgaryzmów  również na ts. Popraw  język bo  czasem aż uszy  więdną. Jesteś  dorosłym  człowiekiem, to  zachowuj się  jak  dorosły.

Admin ma być wzorem.

Również minus za  brak steam i nieznajomość amx.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na plus jesteś wiekiem i mikrofonem na minus aktywnością. Sam pewno zauważyłeś, że w tym tygodniu z nią było cienko. Ale chyba wszyscy wiedzą, że jak jest szkoła i nauka to czasu człek ma mniej :). Ode mnie masz TAK i wpierdziel za to, że potrafisz o 23 napisać na fejsie, że lata odpał i przez Ciebie muszę wstawaĆ xD  Co do AMX to myślę, że jak przysiądziemy na ts`ie to jestem w stanie w godzinkę - max dwie Ci pokazać podstawowe funkcje :) Jeszcze na sam koniec pozwól, że zacytuję swojego binda na serwerze " NA SERWERZE OBOWIĄZUJE KULTURKA" :) ale nie tylko na serwerze, ale i poza też. To tak na przyszłość :P

Jestem na  TAK !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety mało ostatnio gram więc i nie znam tak dobrze jak reszta :/ ale patrząc po podaniu jestem na tak. Na amxa poświęcisz przykładowo weekend i raczej wszystko będzie dobrze :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiek jest ogar i micro również jedyny minus to aktywność . Miałem okazję już z tobą współpracować i wiem że potrafisz rozróżnić cheaty od skilla . Co do twojego amxa, każdy kiedyś zaczynał . 

Na TAK ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witamy w załodze. Proszę Cię o jak najszybsze poprawienie słabszych punktów, które zostały wymienione przez przedmówców. Postępuj zgodnie z regulaminem serwera oraz forum. Wykazuj kulturę. Powodzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nick z serweru oraz hasło do setinfo_pw proszę wysłać mi na pw.

Ukazały Ci się nowe działy: Ekipa deagle oraz dział adminów w dziale Surf.Zapoznaj się tam z postami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.