Zdzi$zek

[PRZYJĘTY] Podanie 15

11 postów w tym temacie

1. Twój nick: Zdzi$zek
2. Jak długo grasz na serwerze: od lipca
3. Masz admina na innym serwerze: Nie
4. Czy byłeś karany: Nie
5. Masz konto steam: Nie
6. Twój adres IP: Zmienne
7. Dlaczego Ja: Gdy nie ma żadnego admina to na serwerze robi się syf, w wolnej chwili mogę trochę pomóc
8. Ile masz lat: 20
9. Nick Steam/SteamID:
10. Staż w CS 1.6: 7 lat
11. Ilość przegranych godzin na serwerze: http://www.gametracker.com/player/Zdzi%24zek/193.33.177.12:27026/
12. Znajomość amxx: dobra
13. Ile grasz dziennie: ciężko powiedzieć, nie mogę się określić ile będę grał
14. Godziny w jakich grasz: gram o różnych godzinach

15. Sprawny mikrofon: mam

Edytowane przez Zdzi$zek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na tak. Był już admem, wie jak co i kiedy  :). Minusem jest to, że czasami jesteś chamski i agresywny, ale to chyba tylko czasami tak masz, albo jak ktoś Ci mocno za skórę zajdzie xD.

Nadrobisz GT, Opanujesz język i Witamy ponownie xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem  na  nie.

Masz  dwadzieścia  lat, a  zachowujesz  się  jakbyś miał  dwanaście.  Jesteś chamski i wulgarny.  Uważasz  wszystkich za gorszych. Publicznie oczerniasz innych i kwestionujesz  ich  umiejętności  zamiast  złożyć skargi.

Jeżeli  masz  się  tak  zachowywać na serwerze i  rozdawać bany za to,  że ktoś  wie  więcej od  Ciebie, to  lepiej idź  gdzie  indziej.

Jeżeli  się  nie  mylę to masz warna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przykro mi ale NIE

Publicznie komentujesz moje postępowanie na serwerze moje upomnienia nic nie dawały, niestety dowodów nie posiadam . Zdarza się również że zachowujesz się wulgarnie oraz chamsko w stosunku do innych graczy . Dzisiaj już ci napisałem co robi się w sytuacji kiedy masz zastrzeżenia co do mojej pracy . Udzielając się publicznie gracze tracą szacunek oraz zaufanie do administracji a to również jest ważne . Ponadto masz słabego GT i nie posiadasz Steam , faktem jest że nie jest on obowiązkowy ale jednak się przydaje. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Steam nie jest obowiązkowy więc nie czapiajcie się tak. Ja jak tu zaczynałem grać to też na ns i nikt pretensji nie miał. Fakt, po rezygnacji poszło mu coś nie w tę stronę co trzeba, ale za swojego adminowania działał bez zarzutu. Tiger warna zdjął, toteż jeżeli zdzichu schowa dumę do szafy, zacznie gryźć sie w język i opanuje nerwy, bo potrafią ponieść, to można dać mu admina. W końcu niektórzy za gorsze występki dostali drugą szansę, to niby czemu on ma być gorszy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oczywiscie jestem na tak , zdzichu to jeden z najlepszych adminów jaki tu był , potrafił pokazac jaja , powiedziec prawde i byl doskonałym przykładem do nasladowania . Gracze zawsze walili do niego jak cos bylo nie tak , interesował sie serwem jak nikt inny , fakt czasem dostawał nerwicy ale pod wpływem emocji i to na zombi jak gralismy z @Hraesvelgr :P 

to co napisał @CiuSoK i @Neverwinter w sumie mnie bawi , bo nie znają gościa , pograli z nim troche ale nie wiedzą jakim jest adminem i jak sie odnajdywał w tej roli ::) 

jeszcze raz tak i zdzichu wbij na ts czasem dziadu . 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem na tak. Miałem okazje zagrać z Tobą parę map i łatwo Cię sprowokować a wtedy się nie hamujesz, lecz po otrzymaniu admina człowiek się zmienia na bardziej poważnego i nie "pierdzieli się" z graczami jak to bywa kiedy się rangi nie ma :) Wydaje mi się, że podołasz wyzwaniu. Tylko nadrób GT trochę bo katastrofa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.