Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

LegaT

[PRZYJĘTY] Podanie

1. Twój nick: LegaT
2. Jak długo grasz na serwerze: 1.5 miesiąca
3. Masz admina na innym serwerze: Nie
4. Czy byłeś karany: Nie 
5. Masz konto steam: Tak
6. Twój adres IP: Zmienne
7. Dlaczego Ja: Gram na serwerze od ok. 20 dni  ,widząc obecną sytuację ,jeśli chodzi o kulturę i czitowanie nie mogę znieść takiego widoku ,więc postanowiłem złożyć podanie aby czerpać większą przyjemność z gry , nie tylko ja ale także inni gracze . Chciałbym stać się ,,strażnikiem surfowania" :)
8. Ile masz lat: 19
9. Nick Steam/SteamID:  STEAM_0:1:33524991
10. Staż w CS 1.6: 3 lata
11. Ilość przegranych godzin na serwerze:http://www.gametracker.com/player/LegaT/193.33.177.12:27026/
12. Znajomość amxx: Bardzo dobra
13. Ile grasz dziennie: Jestem dostępny tylko na weekendach z powodu pracy,aczkolwiek jeśli chodzi o weekendy to od 4-6 h 
14. Godziny w jakich grasz: Bardzo różnie

15. Sprawny mikrofon: mam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem Neutralny 

Dlaczego? Jest już dużo adminów lecz nwm jak wygląda sytuacja ponieważ nie za często grywam na surf. 

Gdyby nie ilość Adminów był bym na Tak i to wielkie Tak. Ogólnie wszystko fajnie Gt wmiare , Forum da się nadrobić :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nadrób godziny na serwie (dobij do wymaganych 15), poudzielaj się na forum, daj się poznać i może otrzymasz szansę. Ilość adminów nie jest czymś, za co podania się odrzuca o ile ta ilość idzie również w parze z jakością adminowania. Im więcej ogarniętych adminów, tym lepiej dla serwera i graczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz dużo punktów na plus. Wiek, "dlaczego ja", staż, AMX. Tylko nadrób godziny! Witamy w załodze. Napisz mi w PW swój nick na którym grasz oraz hasło jakie chcesz do setinfo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.