spasiak

Spróbuję szczęścia

8 postów w tym temacie

1. Twój nick: spasiak
2. Jak długo grasz na serwerze: Jeszcze w tym roku na nim grałem pod inną nazwą, teraz wróciłem i przesiaduję tu 10 bodajże dni.
3. Masz admina na innym serwerze: Nie
4. Czy byłeś karany: Tak, dostałem bana za przebywanie w jednym miejscu dłużej niż 10 sekund. Człowiek uczy się na błędach i już tego nie robię :)
5. Masz konto steam: Owszem mam. Gram poprzez steama.
6. Twój adres IP: Zmienne
7. Dlaczego Ja: Dziennie spędzam na serwerze dużo czasu. Gram zazwyczaj w godzinach, gdzie adminów nie ma lub akurat wychodzą. Strasznie irytuje mnie kampienie na T1/respie, czego na tym serwerze jest pod dostatkiem. Miałem admina ośmiokrotnie oraz junior admina serwera na innej sieci (w zaledwie 6 miesięcy wstecz). Nie było to tak dawno i większość komend pamiętam z tych co umiałem, lecz jest garstka takich, co uciekły mi z pamięci. W ciągu jednego dnia jestem w stanie uzupełnić braki.
8. Ile masz lat: 16
9. Nick Steam/SteamID: STEAM_0:1:88069936
10. Staż w CS 1.6: 5 lat 
11. Ilość przegranych godzin na serwerze: http://www.gametracker.com/player/spasiak/193.33.177.12:27026/
12. Znajomość amxx: Dobra
13. Ile grasz dziennie: W tygodniu 2-3h a weekendy dłużej.
14. Godziny w jakich grasz: Dokładnie nie umiem określić, popołudniowe :)

15. Sprawny mikrofon: Jest

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaka fala podań napływa. Moim zdaniem poczekajmy jeszcze. LegaT dopiero co dostał, musimy zobaczyć jak sobie poradzi; Blam to samo. A ciusok pod obserwacją. A szczerze powiedziawszy, ciężko mi (bo chyba tak jest, że to ja w sumie obserwuje "mlodych") będzie obserwować tyle osób i rozmawiać z każdym z was. Aczkolwiek nie mam nic do zarzucenia co do podania i gry na serwerze, poza fragmentem z kampieniem. Możemy się umówić na rozmowę na ts`ie gdzie będziecie wszyscy we czwórkę na przykład jutro popołudniu i omówimy parę spraw.

Niechaj wypowie się nasz Pan i władca surfa @Nito

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawdzenie nowych adminów to szczerze mówiąc nie jest kwestia dwóch dni, nie wiadomo kiedy ktoś może coś wywinąć, ja w wolnym czasie też poobserwuję, a moją ulubioną dwójkę delikwentów obserwuję na okrągło :) Spasiak wydaje się być dobrym zawodnikiem na admina, minusem jest wiek, bo ogólnie poprzeczka powinna zostać podniesiona przynajmniej do osiemnastu lat moim zdaniem, ewentualnie jakieś wyjątki, ale jeśli chodzi o Niego to wydaje się być ogarnięty. Faktycznie dużo nowych adminów na raz, to więcej obserwacji, więc zależy jaka decyzja zostanie podjęta przez opiekuna, ale ja jestem na tak, oczywiście wszystko się okaże z czasem czy będzie to słuszna decyzja=]

edit:

@Hraesvelgr słówka nie pisnąłem na temat, żeby kogoś nie przyjąć, bo za dużo nowych adminów, więc proszę mnie nie łapać pod taką wypowiedź :) Przyznałem tylko rację Shajbusowi, że im więcej nowych, tym więcej obserwacji, ale nie mam nic przeciwko, żeby nowych przyjmować o ile są ogarnięci =] Shajbuss pewnie miał na myśli, że jak kogoś nie znamy, a braknie czasu na obserwowanie każdego, to ktoś może psuć reputację serwera i wywijać różne numery, ale wszystko jest do ogarnięcia

Edytowane przez Zdzi$zek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Zdzi$zek Zgadzam się z Tobą w tej wypowiedzi w 100% :). Poprzeczkę powinniśmy podnieść do 17-18 lat. A poza tym nie jest łatwo obserwować 1-2 nowych, bo też nie zawsze ma się czas. Też jestem na tak, bo spasiak jest jednym z tych którzy zrozumieli regulamin nawet go nie czytając (pomijając baniki za kampienie). aczkolwiek teraz dodatkowe 2 głowy w ciągu jednego dnia. Ojj szczerze powiedziawszy będzie trudno. Poza tym, nawet jeżeli zostaniesz nagrodzony rangą Admina to taka moja prośba do @Nito, żebyś chwilowo wyłączył możliwość rekrutacji i pozwolił się skupić tym co są na doskonaleniu umiejętności oraz tym którzy trzymają nad nimi pieczę na to, ażeby mogli podjąć decyzję co do słuszności co poniektórych podań.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli boicie się przyjąć kolejnych adminów tylko dlatego, że trudniej wam ich będzie obserwować, to tylko świadczy o tym, że albo za mało się staracie, albo boicie się, że nie dacie rady. Rekrutacja jest cały czas otwarta, czyli nie ma gadania, że odrzucamy, bo za dużo nowych przybyło. Co do gry i zachowania nie mam zastrzeżeń, pograliśmy parę rund i nie wywijał numerów. A święty nikt nie jest. Co z tego, że dostał bana za kampienie skoro wyciągnął odpowiednie wnioski i już nie łamie regulaminu? Zresztą tak jak zdzichu napisał, nigdy nie wiadomo, co, kto i kiedy odwali (albo kiedy to wyjdzie na jaw, nie shajba? ;) ), więc im więcej ogarniętych adminów, tym lepiej. A jak chcecie sprawdzać po jednej, dwie osoby naraz, to pozostali zamiast czekać, mogą pójść gdzie indziej. Takim myśleniem serwa panowie nie rozkręcicie.

Reasumując, jestem za, ale niech ostateczną decyzję po rozmowie na ts podejmie Nitka :)

Edit : Zdzichu spokojnie, napisałem w liczbie mnogiej, żeby każdy z takim myśleniem poszedł po rozum do głowy, akurat nie ciebie miałem na myśli, ale idę o zakład, że co najmniej 2 naszych kolegów napisałaby to co shajba. A dla ciebie @ShajbuSS co do zamykania rekrutacji proponuję krótką lekturkę do snu http://deagle.pl/index.php?/topic/27333-rekrutacje-na-nowych-adminów/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapoznałem się. Ale jak sam wiesz @Hraesvelgr podania napływają czasami od takich ludzi, że trzeba się 15 razy zastanowić. Co do LegaTa przykładowo to nie mam nic przeciwko bo jest ogarnięty. Ale nie znam go na tyle, żeby móc określić czy nie będzie z nim problemów. To samo do @BLAM`a gdyż do tej pory jeszcze nie dostał flag, a co za tym idzie, nie wiem jak sobie poradzi. Zdzichu był już adminem i wiem na co go stać :P To on mnie nauczył wszystkiego o tym jak co działa, więc nie mam zastrzeżeń poza tym, że ostatnimi czasy troszkę język mu się wyostrzył :)

A o opcji edit nie słyszałeś? a jak już piszesz, to przynajmniej do tematu...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopaki, to jest podanie, a nie Dział Adminów Surf. Tam robimy temat i rzucamy takie przemyślenia.

Co do podania, to faktycznie jest ich ostatnio bardzo dużo. To dobrze, bo serwer się rozkręca. Poza tym idzie przerwa świąteczna, na serwie będzie dużo osób więc przydadzą się ręce do pracy. @spasiak zapraszam Cię w środę 14.12 na rozmowę na TS'a o godzinie 19.30. Jeśli godzina bądź dzień nie pasuje - zaproponuj coś innego na PW. Do środy podanie zostawiam otwarte, a decyzję podejmę po rozmowie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz