Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

pikacxjd

[WYJAŚNIONE] nie słuszny ban

Zostałem zbanowany z nic zabiłem z t1 leconcego do mnie chyba admina nie wyleciał z repsawnu tylko poprostu do mnie laciał i go zabijam i odrazy bana dostałem za co nick PikA|ak|Pokebol

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
59 minut temu, pikacxjd napisał:

zabiłem z t1

Tutaj już sobie odpowiedziałeś za co prawdopodobnie zostałeś zbanowany. Nie można zabijać z t1 przeczytaj zasady wpisując na serwerze /regulamin i bana zapewne dostałeś na pół godziny, więc już raczej minął.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ban był jak najbardziej słuszny. Biłeś z respa, za co na ekranie przyspamiłem zakaz bicia z respa/t1. Chwilę później zabiłeś z t1, do czego się zresztą przyznałeś, więc nie ma o czym mówić. Ban minął bo byłem łagodny i dałem ci tylko 15 minut, ale następnym razem taki miły nie będę. Miej to na uwadze...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.