Welcome to Deagle.pl - Najlepsze serwery CS:GO | CS:1.6

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji forum. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się będziesz mógł dodawać własną treść oraz odpowiadać do istniejącej. Będziesz mógł dostosować swój profil, otrzymywać oraz rozdawać punkty reputacji jako nagrodę za dodanie pomocnej treści, dostaniesz również własny komunikator, dzięki któremu będziesz mógł pisać prywatnie z innymi użytkownikami. Oraz wiele, wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się.

ShajbuSS

Organizacja ślubu na serwerze surf ski 2

45 postów w tym temacie

Wojtek A.K.A @ShajbuSS
oraz
Weronika A.K.A @Weronika`

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich

Na ślub który odbędzie się 23.12.2016 roku o godzinie 19:30 na serwerze surf ski 2

Chciałbym poinformować wszystkich w moim jak i Weroniki imieniu, że po 2 latach związku (zresztą wyczerpującego ale przynoszącego ogólne korzyści)

Postanowiliśmy podzielić się tą nowiną z Wami wszystkimi :)

Jak pewnie większość wie od pewnego czasu mówiliśmy już o tym co poniektórym na serwerze bądź forum

i uświadamialiśmy ich o fakcie takowego związku.

Teraz postanowiliśmy pójść o krok dalej i zorganizować takie przyjęcie (Zapewne pierwsze na całym deagl`u)

Tak więc zapraszamy wszystkich na serwer oraz na wpisanie się pod tym postem na listę gości :)

(Pamiętając o ograniczonej ilości miejsc na serwerze :( )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Biorę udział jako Dekorator Ślubny :D Co do wystroju "Kościoła" i sali weselnej skontaktuje się z Państwem telefonicznie.

Oczywiście minimalne wynagrodzenie nie może wynosić mniej niż 2000/h :d

PS Będzie alko ? xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mogę jakiś model/ modele wgrać na te okazję.

Podać mi linki do modeli (np. pan młody i pani młoda lub też model kiecaka lub kogś innego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak po południu, to będę, ale pić nie mogę bo wtedy mi nocki w robocie wypadają :/

Karwasz, przecież jak ślub organizować to w weekend no chyba że przez sobotoniedzielę robimy weselisko :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sama śmietanka :3 to mi się podoba :) Świadka Pani młoda ma a mianowicie Francuz`a a ja mam świadka BLAM`a :) Będzie wóda i popita, ale wiecie jak to jest. ślub przed świętami, później święta to będzie picie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Piotruś.! wygrałeś tym postem kawałek tortu xDDD hahaa :D Nie no a tak poważnie robię listę gości i aktualnie na ten moment mamy już

1/2 : Para młoda <3 Król i królowa balu, Najlepsi z najlepszych (On kłamie, ale nie chce się przyznać, że jestem lepsza) haha :D

3. Nito (Tego Pana chyba przedstawiać nie trzeba :))

4. Mazur (Buty żeby podwędzić to musisz poczekać, aż wszyscy się porobią i pójdą w kime xDDD) - NIE BĘDZIE OBECNY :(

5. Piotruś ( Tak jak wyżej cyganie napisałem :D załapiesz się na torta i stykens pykens :P)

6. Hraesvelgr (Nigdy nie nauczę się pisać Twojego nicku xDD, i pomyślimy nad popołudniową godziną ;) )

7. Zagrajmer (wóda będzie jak ją sobie kupisz xD)

8. Variacik (Vipa to se kupisz, a lepiej przygotuj się bo ktoś będzie musiał alko dowozić xD)

9. Paulinka (Lepiej ćwicz refleks bo bukiecik trzeba będzie złapać ;) )

10. Blam (Ty mój świadku <3 :D o Tobie grubasie nie zapomniałem więc lajtowo :D )

11. Francuz (Świadek Pani młodej. Młody, przystojny, atrakcyjny, ale nie umie tańczyć (Panie uważajcie na nogi) xD

12. Ciusok (Coś czuje, że będzie pierwszy zgon na imprezie, ale trzymam kciukasy żebyś chociaż do słów "TAK" wytrzymał xDDD)

13. Tiger (Prowadzący imprezę, ksiądz alkoholik. xD)

14. Resident (Zastępca prowadzącego jak ten wyżej nie ustoi, chociaż mam nadzieje, że da radę ;))

15. Neverwinter (nasz dekorator odpowiedzialny za malowidła naścienne (wypłata po robocie pod warunkiem, że wykonana będzie lux xD))

16. Ciappo (We własnej osobie :D Ten co nie wie po co się przychodzi na wesela xD. No jak to po co ?! ŻEBY PIĆ za cudzy hajs xD)

17. Ciastek (Kelnerka - stażystka. To będzie jej debiut więc duże napiwki mile widziane :D)

18. Kamilos380 (ten pan jak zwykle ostatni się zjawia xD jak bedzie miejsce to zapraszam serdecznie)

19  Domciu (Tak się mordo stało, że mieszkamy w tym samym mieście, ale jesteś w rezerwie  xD)

20 (rezerwa) zag ( będzie z kim pić :D i nawet jak zabraknie to mamy kierowce co będzie dowozić, więc zapraszam :))

REZERWACJĘ MIEJSC UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTĄ.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Policy

Wszystkie treści lub materiały zawarte na tej stronie internetowej,w tym grafika, teksty, znaki handlowe, układ strony oraz inne elementy (dalej zbiorczo „Zawartość”) są własnością Deagle.pl lub zostały użyte przez Administratora za zgodą danego właściciela. Strona internetowa, jak i treści, logotypy, obrazy oraz pozostałe materiały, ich wybór i forma prezentacji są chronione prawem autorskim lub innymi prawami własności intelektualnej.